Уряд ввів нові обмеження для керування автомобілем

09.03.2018 г. в 10:08, mashyna.com.ua

На сайті Міністерства охорони здоров’я України оприлюднено проект наказу, в якому міститься перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

Список протипоказань вийшов досить великим. В першу чергу в ньому значаться хвороби очей, відхилення зору. При цьому порушення відчуття кольору допускаються, пише Твоя Машина.

Ряд обмежень стосується інвалідів, що мають протези та у яких є проблеми з руками або ногами.

До водіння пропонують не допускати людей, хворих на геморой, водянку яєчка чи сім’яного канатика.

Крім цього до водіння пропонують не допускати людей, які мають захворювання судин, вроджені чи набуті пороки серця, гіпертонічні хвороби, хвороби крові.

Такий список хвороб набув широкого обговорення серед водіїв у соцмережах, адже людей з подібними проблемами здоров’я дуже багато, в тому числі серед водіїв.

Скажімо, керівник Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів Олег Назаренко припускає, що народжується корупційна схема з отримання медичних довідок для права керування авто і нових поборів з водіїв.

Згідно з даними ВООЗ, 60% населення земної кулі мають серцево судинні захворювання, більше 50% – ознаки різних невралгій, але в США навіть старезні бабусі, які ледве-ледве ходять, авто водять.

Якщо проходити медкомісію, то 95% водіїв, згідно нових правил, її не пройдуть. Але вони не втратять права на керування автомобілем, переконаний Олег Назаренко, оскільки ці водії будуть змушені за хабарі купувати медичні довідки, й вартість цих «фуфлижних» папірців збільшиться набагато.

загрузка...
Еще одна новость

Як оформити ДТП без поліції?

09.03.2018 г. в 10:08, ranok.ictv.ua

Через сніг, вітер та ожеледицю кількість ДТП на дорогах збільшилася. Часто поліцію для оформлення ДТП доводиться чекати по кілька годин. Але щоб зафіксувати дорожньо-транспортну пригоду, не обов’язково викликати поліцію. Водії можуть самостійно оформити європротоколи на місці. Якщо пошкодження авто – незначні, а постраждалих немає, учасники ДТП…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобільний ринок України активно очищається від російського та радянського автомотлоху

09.03.2018 г. в 10:08, auto.ria.com

За інформацією, наданою головним сервісним центром МВС України, протягом 2017 року назавжди було знято з обліку 13,5 тисяч транспортних засобів. Деякі з них були знищені в результаті ДТП, але переважна більшість автівок офіційно припинили своє існування у зв’язку із старістю та повним вичерпанням ресурсу. В рейтингу впевнено лідирує марка ВАЗ. Аж…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть