Німецькі авто стандарту Євро-4 і Євро-5 дістануться українцям за безцінь

09.03.2018 г. в 21:33, mashyna.com.ua

Федеральний адміністративний суд Німеччини схвалив заборону автомобілів зі старими дизельними двигунами. Дизеля до стандарту Євро-5 в Німеччині заборонять пізніше – з осені 2019 року.

У минулому році в декількох містах Німеччини, в тому числі в Штутгарті і Дюссельдорфі, вирішили «забанити» автомобілі з дизельними двигунами, так як вони «сильно забруднюють атмосферу». Заборона повинна була введена в цих містах з 1 січня 2018 року. Однак, автовиробники подали апеляцію в Федеральний адміністративний суд, повідомляє Автотема.

Але Федеральний адміністративний суд не підтримав апеляцію автовиробників. Він схвалив заборону автомобілів з дизельними двигунами. Найближчим часом в Штутгарті, Дюссельдорфі, а також ще в деяких німецьких містах не можна буде їздити на автомобілях з дизельними двигунами, які відповідають стандарту Євро-4. З осені 2019 року під заборону потраплять дизеля зі стандартом Євро-5.

Екологи радісно сприйняли таке судове рішення, а ось багато автолюбителів ним вкрай незадоволені.

У Німеччині зараз налічується близько 15 млн автомобілів з дизельними двигунами. Лише близько 2,7 млн таких машин відповідають стандарту Євро-6. Це означає, що постраждають власники приблизно 12,3 млн автомобілів. Їм доведеться їх продавати, напевно, за безцінь. Оскільки в Україні старі автомобілі з Німеччини користуються особливим попитом, ми вже уявляємо, як це відіб’ється на вітчизняному вторинному ринку і на ціні німецьких машин.

загрузка...
Еще одна новость

Бум "зеленых" машин в мире: почему Украина до сих пор не производит электромобили

09.03.2018 г. в 21:33, ua.today

Украина в пятерке стран по развитию рынка электрических машин. В 2017 году украинцы купили 2697 авто – это в 2,3 раза больше, чем в 2016-м. В основном это поддержанные Nissan Leaf. В этом году спрос на электромобили будет еще больше – парламент снизил налоги, и купить электрокар стало дешевле на 17%. К 2035 году каждый четвертый автомобиль в Украине…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Экстренное погружение: автомобилям предлагают движение под водой

09.03.2018 г. в 21:33, mind.ua

В Норвегии собираются построить первый в мире подводный плавучий тоннель. Строительство, стоимость которого оценивается в $25 млрд, должны закончить в 2035 году. Согласно проекту, тоннель будет состоять из двух бетонных труб, прикрепленных на глубине 30 м к плавучим понтонам. Длина тоннеля составит около 1100 м. Таким образом власти страны надеются…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть