Німецькі авто стандарту Євро-4 і Євро-5 дістануться українцям за безцінь

10.03.2018 г. в 09:21, mashyna.com.ua

Федеральний адміністративний суд Німеччини схвалив заборону автомобілів зі старими дизельними двигунами. Дизеля до стандарту Євро-5 в Німеччині заборонять пізніше – з осені 2019 року.

У минулому році в декількох містах Німеччини, в тому числі в Штутгарті і Дюссельдорфі, вирішили «забанити» автомобілі з дизельними двигунами, так як вони «сильно забруднюють атмосферу». Заборона повинна була введена в цих містах з 1 січня 2018 року. Однак, автовиробники подали апеляцію в Федеральний адміністративний суд, повідомляє Автотема.

Але Федеральний адміністративний суд не підтримав апеляцію автовиробників. Він схвалив заборону автомобілів з дизельними двигунами. Найближчим часом в Штутгарті, Дюссельдорфі, а також ще в деяких німецьких містах не можна буде їздити на автомобілях з дизельними двигунами, які відповідають стандарту Євро-4. З осені 2019 року під заборону потраплять дизеля зі стандартом Євро-5.

Екологи радісно сприйняли таке судове рішення, а ось багато автолюбителів ним вкрай незадоволені.

У Німеччині зараз налічується близько 15 млн автомобілів з дизельними двигунами. Лише близько 2,7 млн таких машин відповідають стандарту Євро-6. Це означає, що постраждають власники приблизно 12,3 млн автомобілів. Їм доведеться їх продавати, напевно, за безцінь. Оскільки в Україні старі автомобілі з Німеччини користуються особливим попитом, ми вже уявляємо, як це відіб’ється на вітчизняному вторинному ринку і на ціні німецьких машин.

загрузка...
Еще одна новость

Як збирають нові унікальні вантажівки КрАЗ (Фото)

10.03.2018 г. в 09:21, autotheme.info

У мережі з’явилися цікаві фотографії складального конвеєра Кременчуцького автозаводу, на якому знаходяться новітні шасі з кабіною безкапотного компонування. ПАТ «АвтоКрАЗ» сьогодні випускає широкий модельний ряд вантажівок різного тоннажу і комплектації. Днями в мережі з’явилися унікальні фотографії складального конвеєра, на якому знаходяться новітні…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

5 автомобілів, які краще не купувати в 2018 році

10.03.2018 г. в 09:21, autotheme.info

Експерти склали ТОП-5 автомобілів, від придбання яких краще утриматися в 2018 році, і першим в цьому списку виявився електрокар Tesla Model 3. Машина неодмінно буде отримувати оновлення в найближчі роки, що може викликати різні проблеми під час експлуатацією, а тому фахівці рекомендують купити «трійку» через декілька років. Друге місце посів Chrysler…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть