Ціна на електромобілі в Україні впаде на чверть

12.03.2018 г. в 19:29, businessua.com

Міністерство інфраструктури завершило узгодження 15-річної стратегії розвитку ринку електромобілів в Україні.

Мінінфраструктури заявляє про готовність ініціювати введення механізму податкової знижки та скасування виплати в пенсійний фонд при реєстрації електромобілів.

Таку новину журналістам повідомляв начальник департаменту МІУ Олександр Озеран на Plug in Ukraine 2018. «Коли ми говоримо про стимулювання попиту на електрокари, ми бачимо, що після скасування акцизу і ПДВ на імпорт електрокарів, в січні 2018 року було зареєстровано 793 електрокара. Тоді як за весь минулий рік — близько 2 500 електромобілів. За один місяць в Україні продалося третину обсягу минулого року. Це дуже швидко «, — зазначив Озеран.

На його думку, стимуляція ринку електрокарів повинно здійснюватися за допомогою податкової знижки, адже вона покриває близько 18 відсотків вартості транспортного засобу.

«При реєстрації передбачений збір 5 відсотків. Ми також хочемо його скасувати. Сумарно отримаємо здешевлення на 22-23 відсотки. А якщо ми відстоїмо продовження рішення про скасування плати ПДВ (зараз закон діє до кінця 2018 роки) для електрокарів, по суті це мінус 40 відсотків від початкової вартості авто «, — підкреслив він. За інформацією, озвученою начальником департаменту, Мінінфраструктури завершило узгодження 15-річної стратегії розвитку ринку електромобілів України і готове подавати відповідний законопроект на затвердження головного законодавчого органу країни. Нагадаємо, український розробник створив новий двигун для електрокарів з унікальними технічними характеристиками.

загрузка...
Еще одна новость

Коли міняти гуму на літню

12.03.2018 г. в 19:29, mashyna.com.ua

З цим питанням стикаються майже всі. Тут головне не прогадати. Дійсно, погода цієї весни мінлива. Як тут розібратися – коли вирушати в шиномонтаж? Фахівці радять міняти шини на літні, коли середньодобова температура перевалила відмітку +5-7 градусів. Раніше небезпечно, по ранковому льодку можна запросто вилетіти в кювет. Пізніше – нерозумно, на сухій…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Uber тестирует возможность заказа поездки в Киеве по телефону. Как это работает?

12.03.2018 г. в 19:29, «AvtoVod»

Uber тестирует возможность заказа поездки в Киеве по телефону, позвонив на короткий номер 9988 с мобильного. Пилотный проект предназначен для тех людей, у которых нет смартфона или подключения к Интернету, а также для тех, кому проще позвонить, чем использовать приложение. Uber запустил этот пилотный проект в начале февраля, и он рассчитан минимум…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть