Розмитнення “євроблях”: водіям зробили важливе повідомлення

13.03.2018 г. в 15:27, auto.ria.com

Нові законопроекти, які стосуються українських автомобілістів, дехто розглядає як організацію вільного автомобільного ринку, інші – як старі обмеження під новою формою. На порядку денному зараз розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, що займає найактивніший сегмент українського авторинку.

На даний момент існує практика імпортувати, купувати та реєструвати старовинні транспортні засоби. Для цього здійснюється видача окремих номерних знаків та свідоцтва про реєстрацію. Однак, українські любителі ретроавтомобілів не можуть вільно завезти авто іноземного виробництва в країну. Причиною цього є його невідповідність вимогам Євро-5.

Існує глобальна проблема доступності транспортних засобів в Україні. Тому введено знижені ставки акцизного збору, на електромобілі взагалі скасували усі податки на імпорт, щорічно зменшується розмір мита на транспортні засоби з ЄС, а на б/у авто з Канади встановлено нульове мито. При цьому з 1 січня 2019 року ПДВ та акцизний збір на електромобілі відновлять у повному розмірі.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве возникшее на дороге «озеро» парализовало движение

13.03.2018 г. в 15:27, sud.ua

Киевляне жалуются на затопленную улицу, но коммунальные службы остаются в стороне. В Дарницком районе столицы на улице Фанерной каждой весной появляется огромное «озеро» — на это жалуются киевляне на странице dtp.kiev.ua в Facebook. Так, в этой огромной и глубокой луже глохнут автомобили. Только за 13 марта в воде остановились по меньшей мере…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ловить нарушителей скорости будут «фантомные патрули»

13.03.2018 г. в 15:27, autonews.ua

Выявлять нарушителей скоростного режима на украинских дорогах будут специальные «фантомные патрули». На них не будет привычных полицейских опознавательных знаков. Об этом сообщил первый замначальника Департамента патрульной полиции Украины Алексей Белошицкий. Это будет один из многих способов следить за порядком на дорогах. «Мы хотим развить большое…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть