Українським водіям буде несолодко

14.03.2018 г. в 14:18, mashyna.com.ua

Тривале і безрезультатне очікування аграріїв на поверення експортного відшкодування ПДВ для олійних змусила їх вдатися до крайнього методу – перекриття автомагістралей. Про це інформує прес-служба Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР).

Нагадаємо, що влада ігнорує скасування «олійних правок».

У четвер, 15 березня, з 10.30 до 11.30 години ранку аграрії перекриватимуть українські автомагістралі у Кіровоградській, Черкаській, Херсонській, Чернігівській, Вінницькій та Одеській областях.

Дороги будуть заблоковані на ділянках:

у Кіровоградській обл.: автошлях М-12, за 10 км від м. Новоархангельськ (поряд з кафе “Козацька застава”);

у Черкаській обл.: автошлях Е-95, пост поліції поблизу м. Умань;

у Херсонській обл.: автошлях Р-47, с. Козацьке;

у Чернігівській обл.: автошлях М-01, с. Кіпті;

у Вінницькій обл.: автошлях М-12, Гайсинський район, с. Степове;

в Одеській обл.: автошлях М-15, Ізмаїльський район, с.Кирнички.

Крім того, акції протесту можуть відбутись на автошляхах у Рівненській, Полтавській, Хмельницькій та Тернопільській областях. На такий радикальний крок сільгоспвиробників підштовхнула податкова політика влади на користь аграрних олігархів, — йдеться в повідомленні.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, Верховна Рада відмінила відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку. Дана норма була прийнята на користь великих переробних заводів, що належать олігархам та міжнародним транснаціональним корпораціям. У той же час вона шкодить малим та середнім сільгоспвиробникам.

Як зазначала прес-служба ВАР, у випадку, якщо відшкодування ПДВ при експорті олійних буде відмінено, збитки малих та середніх аграріїв можуть сягнути більше 6 млрд грн.

Аграрії вимагають від Верховної Ради підтримати законопроект №7403-2, яким пропонується зберегти експортне відшкодування ПДВ для олійних. Якщо народні обранці не підтримають дану законодавчу ініціативу, акції протесту будуть повторюватись та набувати більших масштабів, — наголошують у спілці.

загрузка...
Еще одна новость

Компания Renault вывела на тесты новый кроссовер

14.03.2018 г. в 14:18, www.avtomir.ua

На шпионских фотографиях показан лишь тестовый мулл в кузове Kadjar, на котором инженеры французского бренда обкатывают узлы и агрегаты будущего автомобиля Компания Renault приступила к дорожным испытаниям таинственного кроссовера. Фотошпионам удалось заснять машину во время тестов. На фотографиях, опубликованных Motor1, показан лишь тестовый мулл…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водителя оштрафовали за то, что он попал в яму: продолжение истории (видео)

14.03.2018 г. в 14:18, autonews.ua

Недавно мы сообщали о том, как водитель попал в яму, повредив при этом автомобиль. Чтобы добиться от дорожных служб компенсации, он вызвал полицию. Однако правоохранители составили административный протокол и на самого водителя, оставив его без «прав». Чем все закончилось — смотрите в сюжете.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть