У Верховній Раді прийняли рішення щодо водіїв “євроблях”

14.03.2018 г. в 21:03, narodna-pravda.ua

Народний депутат від фракції “Народний фронт” Вадим Сидорчук повідомив, що законопроект, який має допомогти у легалізації автівок на “євробляхах”, не узгоджений. “Каменем спотикання” стала вартість розмитнення.

За словами члена комітету з питань податкової та митної політики, варіанти “витрат” обговорюються з активістами й у середу, 21 березня, відбудеться чергова зустріч обранців з власниками автівок на іноземних номерах.

Нагадаємо, раніше активісти заявили, що профільний комітет узяв за основу молдавський аналог закону, який має здешевити розмитнення авто.

Нагадаємо, раніше Державна фіскальна служба заявила, що зараз на території країни перебуває 425,4 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією.

Аналітики переконані, що український бюджет втратив величезні суми коштів через автомобілі на європейських номерах. Зараз на території держави перебуває безліч авто з іноземною реєстрацією, власники яких порушили термін перебування в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве рассыпается очередной мост

14.03.2018 г. в 21:03, socportal.info

В Киеве заметили очередной путепровод, который начал обваливаться. Об этом сообщили в группе «Киев Оперативный». «Ещё один путепровод «устаёт»… Облицовка летит, будьте осторожны. Героев Сталинграда, в сторону Северного (Московского) моста», — говориться в сообщении.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Власти сомневаются в частичном повышении минимальной скорости

14.03.2018 г. в 21:03, auto.tsn.ua

На днях состоялся круглый стол, где чиновники обсудили проблемы скоростного лимита. Участники круглого стола собрались для обсуждения темы «Управление скоростью в населенных пунктах». Министр инфраструктуры Владимир Омелян отметил, что качество дорожного покрытия будет расти, а вместе с ним и стремление водителей ускориться, а значит необходимо…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть