Чи вбивають «євробляхи» українську економіку. ВІДЕО

14.03.2018 г. в 22:44, pershyj.com

Нові прийомчики масової маніпуляції свідомістю пересічних громадян у сьомій серії «Автокритики».

Погані бляхарі понаганяли блях, через це бюджет втратив кільканадцять мільярдів, “АвтоЗАЗ” вмер, та і світова економічна криза — теж, мабуть, через бляхи.

Бюджет недоотримує не через необгрунтовані надвисокі податки, не через штучні обмеження і неможливість офіційно розмитнити автомобілі — а саме через "бляхи".

Саме в цьому стараються переконати автолобісти через свої кишенькові видання. Вважаючи нас з вами нездатною на власний аналіз біомасою, якій можна з серйозним виглядом "експертів" розказувати будь-що.

У кадрі присутня здорова сатира, не виключено, що по той бік екрану буде присутня ненормативна лексика.

загрузка...
Еще одна новость

Какой автохлам в Германии продают по цене до 2000 евро

14.03.2018 г. в 22:44, www.autocentre.ua

Имея на руках 1-2 тыс. евро, за границей можно найти вполне приличный автомобиль, если приложить усилия и проявить выдержку. Вспомним хотя бы б/у Туарег за 1,2 тыс. евро в США, о котором мы писали недавно. Тем не менее, по такой цене за “бугром” предлагают и автохлам. Причем откровенный – уставшие модели конца 1990-х- начала 2000-х гг. от таких…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Верховній Раді прийняли рішення щодо водіїв “євроблях”

14.03.2018 г. в 22:44, narodna-pravda.ua

Народний депутат від фракції “Народний фронт” Вадим Сидорчук повідомив, що законопроект, який має допомогти у легалізації автівок на “євробляхах”, не узгоджений. “Каменем спотикання” стала вартість розмитнення. За словами члена комітету з питань податкової та митної політики, варіанти “витрат” обговорюються з активістами й у середу, 21 березня,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть