Перевізники небезпечних вантажів відмовляються від перевірок авто

15.03.2018 г. в 10:30,

Автомобілі із небезпечним вантажем щодня їздять українськими дорогами. Та вітчизняні водії часто нехтують технікою безпеки та уникають перевірок. Тим самим - наражають інших водіїв на небезпеку. Вчиняють так через відсутність належного покарання. Відмовляються проходити належні перевірки, знаючи, що ризикують чималими штрафами, а тому посилаються на незаконність процедури контролю. Чи дійсно це так і як подібна схема працює в Європі - розкаже Володимир Карабан.

загрузка...
Еще одна новость

Ями завглибшки півтора метри – інспекція одеських доріг

15.03.2018 г. в 10:30,

Ви не повірите - але дорогам на Львівщині заздрять жителі Одещини! Бо на їхніх шляхах зустрічаються ями, завглибшки півтора метра. В одній з них - нещодавно навіть потонув КАМАЗ! Максим Хотіленко вирішив перевірити страшні історії водіїв.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Для «героев парковки» придумали новое наказание

15.03.2018 г. в 10:30, autonews.ua

Как только прохожие и водители не наказывают героев парковки. Известны сотни разных способов. От традиционных — в виде спущенного колеса или царапины через все авто, — до мусорных пакетов или даже использованных «памперсов» на капоте. Сегодня в Сети обнародовали еще один способ наказать любителя бросить автомобиль как попало — повесить покрышки…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть