Здавати іспит на водійське посвідчення українці будуть по-новому

15.03.2018 г. в 15:51, autotheme.info

Головний сервісний центр МВС оприлюднив чек-лист помилок, за якими екзаменатори будуть оцінювати практичний іспит з водіння на отримання водійського посвідчення.

Як повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій у себе на сторінці в Фейсбук, в його відомстві запроваджується відкритий та прозорий список помилок (чек-лист), за якими будуть оцінюватись іспити з практичного водіння.

В ньому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються кандидати на отримання “прав”, а також шкала оцінювання.

Чек-лист, як і іспит, складається з 2 етапів.

Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий – на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. Всі маршрути по Україні є сайті hsc.gov.ua

На першому етапі перевіряються такі вміння водія, як підготовка до початку руху, зупинка авто на підйомі/спуску, заїзд у двір чи “гараж” з правого/лівого боку, тощо.

На другому етапі іспиту – маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.

Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість та зрозумілість системи оцінювання навичок кандидата у водії. Після завершення іспиту кандидат у водії зможе ознайомитися із зазначеними помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. Після завершення іспитів екзаменаційні листи зберігаються у сервісному центрі МВС протягом 3 років.

Доступ до чек-листу відкритий, кожен бажаючий може його скачати чек-лист і навіть перевірити за ним свою готовність до здачі екзамену.

загрузка...
Еще одна новость

Более миллиона автомобилей Ford отзываются из-за отваливающегося руля

15.03.2018 г. в 15:51, avtoblog.ua

Компания Ford объявляет отзыв 1,38 млн автомобилей, в число которых входит и несколько десятков тысяч автомобилей, выпускающихся под маркой Lincoln. Отзыву подлежат автомобили на территории Северной Америки, то есть в Мексике, Канаде и США. Причиной отзыва стало рулевое колесо, прикрученное к рулевой колонке недостаточно прочно. Под отзыв попали…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

По Киеву разъезжает кирпичный автомобиль

15.03.2018 г. в 15:51, autotheme.info

На улицах Киева был замечен старенький автомобиль Volvo с необычным дизайном кузова. Украинский умелец решил сделать «кирпичный» автомобиль и, надо признать, ему удалось эту затею воплотить в жизнь довольно оригинальным способом, сообщает Автотема. Предлагаем посмотреть сюжет об этом уникальном «кирпичном» автомобиле.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть