На парковці знайшли рідкісні машини, які простояли там 40 років

15.03.2018 г. в 16:22, mmr.net.ua

Власники компанії LBI Limited, що спеціалізується на продажі колекційних автомобілів, знайшли в одному з підземних гаражів Манхеттена раритетні машини, які простояли там близько 40 років. Власник залишив їх в надії, що коли-небудь зможе зайнятися відновленням, але так і не зробив цього.

У список виявлених машин увійшов Packard зразка 1937 року в кузові виробництва Silver-Knightstown Body Company. Імовірно, раніше автомобіль використовувався в якості катафалка або машини швидкої допомоги.

Другим став Rolls-Royce з кузовом роботи Franay, що раніше належав британському політику Філіпу Сассуну і виставлявся на Паризькому автосалоні в 1937 році.

Третьою і найбільш унікальною знахідкою став Delahaye Cabriolet 1948 року. На шасі цієї рідкісної післявоєнної моделі встановлений існуючий в єдиному екземплярі кузов від Vesters & Neirinck. Автомобіль був учасником Брюссельського моторшоу 1948 року народження, а також є переможцем Конкурсу елегантності у французькому Віші.

загрузка...
Еще одна новость

Здавати іспит на водійське посвідчення українці будуть по-новому

15.03.2018 г. в 16:22, autotheme.info

Головний сервісний центр МВС оприлюднив чек-лист помилок, за якими екзаменатори будуть оцінювати практичний іспит з водіння на отримання водійського посвідчення. Як повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій у себе на сторінці в Фейсбук, в його відомстві запроваджується відкритий та прозорий список помилок (чек-лист),…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Более миллиона автомобилей Ford отзываются из-за отваливающегося руля

15.03.2018 г. в 16:22, avtoblog.ua

Компания Ford объявляет отзыв 1,38 млн автомобилей, в число которых входит и несколько десятков тысяч автомобилей, выпускающихся под маркой Lincoln. Отзыву подлежат автомобили на территории Северной Америки, то есть в Мексике, Канаде и США. Причиной отзыва стало рулевое колесо, прикрученное к рулевой колонке недостаточно прочно. Под отзыв попали…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть