Чому навіть нові іномарки іржавіють після зими?

15.03.2018 г. в 17:58, mashyna.com.ua

Зима обожнює робити «сюрпризи» автовласникам. Навіть якщо у вас відносно нове авто, навесні на його кузові може з’явитись корозія. Чому так відбувається?

Ситуація, коли автовласник виявляє іржу на кузові свого залізного коня саме навесні, досить поширена. Річ у тім, що протягом зими автомобіль регулярно піддавався впливу піску, солі та агресивних хімічних реагентів. Уся ця гидоту проникала у щілини, місця подряпин й нещадно руйнувала метал під лакофарбовим покриттям. Але взимку, коли температура повітря близька до нуля, корозійні процеси завмирають і активізуються лише з приходом тепла. Тому то саме навесні найчастіше і виявляють вогнища корозії на кузовах авто.

Однією з причин швидкої появи корозії може бути нещодавній неякісний ремонт. Адже навіть новенькі автівки дряпаються і потрапляють в аварії. Як правило, власники хочуть зробити усе дешево і сердито. Потім це все вилазить боком – пошкоджені місця іржавіють.

Ще одна причина появи іржі на кузові нового авто – неякісне фарбуванням на заводі. Правда, цим зараз якщо і страждають, то лише деякі «китайці». Кузови більшості сучасних автомобілів стійкі до корозії.

Також поява «весняної іржі» на новому автомобілі може бути пов’язана з недбалістю автовласника. Якщо ви щодня проїжджаєте по декілька сотень кілометрів і при цьому нехтуєте мийкою, то не дивуйтеся появи іржі на передній частині капота, крилах і порогах.

Доглядайте за своїм залізним конем і вчасно надавайте йому допомогу!

загрузка...
Еще одна новость

Краткий обзор популярных шин с посадочным диаметром R14

15.03.2018 г. в 17:58, «AvtoVod»

Автомобильные шины с посадочным диаметром 14 дюймов сегодня являются чуть ли не самыми популярными у отечественных автовладельцев. Это неудивительно, ведь резина с таким типоразмером подходит для большинства современных транспортных средств. В основном ее приобретают для установки на авто средних габаритов. Стремясь удовлетворить потребности и запросы…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Немцы рассказали, что будет с дизелями BMW в случае запрета

15.03.2018 г. в 17:58, autonews.ua

Компания BMW объявила, что любой немец, арендующий у нее автомобиль с дизельным двигателем, может вернуть его без всяких компенсаций. Правда, это касается только тех владельцев дизельных автомобилей BMW, которые живут в пределах 100 км от городов, в которых введен или будет введен запрет на машины с дизелями. В прошлом году в Германии несколько…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть