5 автомобілів, з якими можна розоритися на бензині

15.03.2018 г. в 22:03, mashyna.com.ua

ЕРА – агентство із захисту природи – проаналізувало дані про середню витрату пального автомобілів й склало рейтинг найбільш неекономних автівок.

Toyota

Середня витрата пального автомобілів цього бренду – 9,3 літра на сотню. Такі дані можуть когось здивувати, адже з їх же конвеєра сходять і такі економічні моделі, як Prius, витрата якого в середньому 3,2-3,8 літра. Однак проблема криється у величезній кількості позашляховиків, які, незважаючи на свою ненажерливість, дуже популярні у світі.

Mercedes-Benz

З кожним роком автомобілі Mercedes стають все більш економічними і зараз середній показник витрати знаходиться в межах 10 літрів на сотню. Але навіть з такими показниками автомобілі компанії на цілий літр поступаються у витраті своєму конкуренту BMW. Головна причина таких великих витрат – часта установка на популярних моделях системи турбонаддування.

Ford (Ford і Lincoln)

Ford теж часто встановлює на свої авто турбонаддування, щоб поліпшити еко-показники своїх машин. Зі своїми середніми показниками витрати – 10,2 літра на сотню – Ford знаходиться на третьому рядку рейтингу.

GM (Buick, Cadillac, Chevrolet і GMC)

GM відноситься до числа тих компаній, чиї автомобілі останнім часом стали більш ненажерливими. Причини таких змін аналогічні тим, що і у Toyota. Всі технічні показники залишилися тими ж, що і були, але при цьому збільшився випуск пікапів з «великим апетитом».

FCA (Chrysler, Dodge, Fiat, Jeep і Ram)

Ну а FCA зайняла місце лідера в рейтингу «ненажерливих» авто. Середня витрата пального машин бренду становить 10,8 літра на сотню.

загрузка...
Еще одна новость

Важное предупреждение для водителей

15.03.2018 г. в 22:03, golos.ua

В результате воздействия двух активных юго-западных циклонов в Украине 17-19 марта ожидаются сложные погодные условия. Об этом 15 марта сообщает пресс-служба ГСЧС. «17 марта в Волынской, Ровенской, Львовской, Тернопольской, Закарпатской, Ивано-Франковской, Черновицкой, Хмельницкой, Житомирской, Киевской, Черниговской, Сумской областях сильный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С обочин киевских дорог эвакуируют автомобили

15.03.2018 г. в 22:03, auto.tsn.ua

Недавно киевляне жаловались, что эвакуаторы не помогают коммунальщикам убирать снежные сугробы вдоль дорог, которые мешают проезду транспорта. А на днях коммунальные службы сообщили, что при помощи эвакуаторов было перемещено около 30 автомобилей, которые мешали расчищать снег. О чем сообщил заместитель главы КГГА Дмитрий Давтян на сайте ведомства. С…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть