Український БТР викликав справжній фурор в ОАЕ (Відео)

16.03.2018 г. в 13:36, avtoblog.ua

В Абу-Дабі виставці озброєння безпілотних систем Unmanned System Exhibition (UMEX) український «Фантом 2» викликав великий інтерес. Машину високо оцінили посадові особи з ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії і багатьох країн Північної Африки.

«Фантом 2» з колісною формулою 8х8 відноситься до наземних безпілотним транспортним засобам – Unmanned Ground Vehicle (UGV). Він був розроблений фахівцями ДК «Укроборонпром» і є вдосконаленою версією тактичного багатоцільового транспортного засобу Фантом (6х6) – для розвідки, спостереження, підтримки вогню за допомогою кулеметів і протитанкових ракет.

На виставці показали обидва варіанти – 6х6 і 8х8. Про це красномовно свідчить відеоролик – фрагмент на 5.23 хв.

Фантом 2 є унікальним безпілотним колісним модульним комплексом з можливістю створення цілого сімейства транспортних засобів на основі платформи включаючи безпілотну бойову машину, безпілотний наземний транспортний засіб для евакуації поранених на носилках. А також – комплекс аналітики/спостереження/розвідки/радіоелектронної війни.

Загальна вага транспортного засобу становить 2600 кг. На ньому можна змонтувати різні типи зброї (кулемет, гранатомет, протитанкові ракет, і т.д.) і додаткові модулі. Транспортний засіб вже є з 80-мм ракетною системою залпового вогню з дистанційним управлінням, а також з дистанційно керованої 23-мм автоматичною гарматою.

Українським UGV управляє оператор по безпечному радіоканалу з максимальним діапазоном 10 км або по волоконно-оптичному кабелю – до 5 км.

загрузка...
Еще одна новость

Самый «мажорный» номер «евробляхи» в Украине

16.03.2018 г. в 13:36, autonews.ua

«Мажорные» номера — достаточно частое явление на украинских дорогах. Желающие выделить себя и свои доходы не только огромным и/или роскошным автомобилем, но и номером регистрации не жалеют денег на это. К слову, схожая ситуация и с автомобилями на еврономерах. И если с украинскими вариантами «крутых» номеров все понятно, та как они выглядят на бляхах? Корреспондент…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Подержанные авто какого цвета продаются дороже остальных

16.03.2018 г. в 13:36, autonews.ua

При покупке нового автомобиля нужно ориентироваться на то, чтобы его цена с течением времени на вторичном автомобильном рынке упала как можно меньше. Это зависит от многого, даже от цвета кузова. Сайт iSeeCars.com рассказал о том, подержанные автомобили с каким цветом кузова продаются лучше всего и хуже всего… Автомобили с лимонным (желтым) цветом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть