Уряд пропонує законопроект, що здатний ще збільшити вартість нових авто

16.03.2018 г. в 18:52, mashyna.com.ua

Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради законопроект №8102, який регламентує процедуру захисту внутрішнього виробника від зростаючого імпорту товарів. Даний законопроект покликаний підвищити конкурентноздатність української продукції, шляхом збільшення податкового навантаження для імпортного товару. І хоча даний законопроект напряму не обумовлює застосування в конкретній галузі, але легко може бути застосованим автовиробниками України.

“Проект Закону розроблено з метою врахування інтересів усіх заінтересованих сторін в умовах змін економічного середовища, оскільки вітчизняні товаровиробники, імпортери та споживачі (користувачі), будь то великі компанії або малі та середні підприємства, повинні мати зручні та ефективні інструменти у своєму розпорядженні, коли ним завдається шкода внаслідок зростаючого імпорту або загрожує перспектива застосування захисних заходів.” – сказано в пояснювальній записці.

“Захисні заходи застосовуються протягом терміну і в такому розмірі, який необхідний для усунення значного часу і який сприяє адаптації галузі вітчизняного виробництва до конкуренції”, – йдеться в законопроекті. “Захисні заходи застосовуються протягом терміну і в такому розмірі, який необхідний для усунення значного часу і який сприяє адаптації галузі вітчизняного виробництва до конкуренції”.

Знаючи українські реалії, Асоціації автовиробників України не складе труднощів переконати Уряд ввести загороджувальні мита на авто, вироблені не в Україні, що приведе до ще більшого зростання цінників в автосалонах, які і так є одними з найвищих в Європі.

загрузка...
Еще одна новость

Нерастаможенные авто в Украине

16.03.2018 г. в 18:52, ukrrudprom.ua

Четыре причины, почему их нельзя легализовать, и одна причина, почему это нужно сделать Что для нас важнее — защитить экологию от устаревших моторов, а страну в целом от наплыва доисторического металлолома или помочь бедным гражданам в борьбе с коррумпированным государством, из-за которого в нищей Украине новые автомобили стоят дороже, чем в сытой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Южаніна пропонує амністію для євроблях

16.03.2018 г. в 18:52, auto.24tv.ua

Голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла деякі подробиці про законопроект, який дозволить легалізувати «евробляхи». Законопроект складається з двох основних частин. Перша передбачає зниження акцизу до 30% від діючих ставок, обмеження екологічних норм не нижче рівня Евро-3 та пів-року дії…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть