В Україні помітили унікальний суперкар Lamborghini з тюнінгом (Фото)

18.03.2018 г. в 00:40, topgir.com.ua

Культовий Lamborghini Diablo можна зустріти і в наших краях, причому в Україні є навіть купе лімітованої серії. Нещодавно в Києві на засніженій вулиці зняли Lamborghini Diablo VT 1998 року в тюнінгу від Koenig.

Про це повідомляє topgir.com.ua

Раніше рідкісний суперкар Ламборгіні мешкав в Донецьку. З початком бойових дій його вивезли спочатку до Одеси, а потім – і до Києва.

При транспортуванні автомобіль пошкодили і його довелося відновлювати. У свій час купе Lamborghini Diablo навіть стояло напіврозібраним на Троєщині.

У Lamborghini Diablo VT Koenig Special особливі муфта і вихлопна система, а по бажаю замовника потужність 5,7-літрового V12 могли підняти з 492 до 800 к.с. Повний привід дозволяє не боятися снігу.

загрузка...
Еще одна новость

Украинский автопром может исчезнуть: эксперт дал неутешительный прогноз

18.03.2018 г. в 00:40, zn.ua

Доля продукции отечественного производства на внутреннем рынке составляет 11%. Украина имеет все шансы остаться без одной из ключевых отраслей реального сектора, которая могла бы быть мощным генератором экономического роста, технического прогресса и работодателем для десятков тысяч граждан. Об этом в своей статье пишет Михаил Резник, заслуженный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Україну засипає снігом: негода паралізувала декілька областей

18.03.2018 г. в 00:40, nnovosti.info

Погіршення погодних умов викликане дією двох активних південно-західних циклонів. Зараз спостерігається підвищений ризик на автомобільних дорогах через снігові замети та налипання мокрого снігу. Синоптики прогнозують, що найближчим часом товщина снігового покриття досягне 20-25 сантиметрів. На проблемних ділянках доріг чатують рятувальники. Громадський…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть