Українських водіїв чекають нові сюрпризи

18.03.2018 г. в 07:32, mmr.net.ua

Кабінет Міністрів розробив закон, який буде захищати вітчизняних виробників від імпорту. Таке рішення мотивується турботою про інвестиційний клімат країни.

Про це повідомляє ММR.

Кабінет міністрів розробив і подав до Верховної Ради законопроект №8102, який регламентує процедуру захисту внутрішнього виробника від зростаючого імпорту товарів. Прийняття цього документу може суттєво вплинути на автомобільний ринок нашої країни.

Згідно із законопроектом, подати заяву «про значну шкоду галузі вітчизняного виробництва» може одна або кілька виробничих компаній, а також фізична або юридична особа або асоціація, які діють від імені виробничих компаній.

Рішення про старт розслідування приймає Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі. Проводить розслідування Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Але фінальне рішення про застосування захисних заходів лишається за Комісією.

Захисні заходи можуть застосовуватися в такій формі: захисне мито, захисна квота, захисна тарифна квота або в будь-який інший формі, яку Комісія вважає за доречною. «Захисні заходи застосовуються протягом терміну і в такому розмірі, який необхідний для усунення значного часу і який сприяє адаптації галузі вітчизняного виробництва до конкуренції», – йдеться в законопроекті.

Термін першого застосування захисних заходів не повинен перевищувати чотири роки, але може бути продовжений. При цьому Мінекономіки зобов’язане моніторити імпорт товарів і ефект від застосування захисних заходів. Нагадаємо, в грудні депутати в першому читанні підтримали закон №7206 «Купуй українське, плати українцям», який пропонує надати преференції на державні закупівлі українським виробникам.

Якщо цей закон буде прийнято та він вступить у силу, Україна матиме підстави для перегляду умов імпорту автомобілів. Адже майже всі автомобільні заводи нашої країни зараз простоюють. Виробництво триває лише на заводі «Єврокар», що на Закарпатті. ЗАЗ, який здатен виробляти близько 300 тис. автомобілів на рік повністю припинив виробництво легкових автомобілів. Завод компанії «Богдан Моторс», що знаходиться у місті Черкаси та може виробляти до 150 тис. легкових автомобілів на рік також простоює.

загрузка...
Еще одна новость

Бронированные Мерседесы президента продают по цене Октавии

18.03.2018 г. в 07:32, topgir.com.ua

Сразу отметим – речь идет об автомобилях президента Туркменистана, который, кстати, недавно разрешил только белые авто и запретил женщинам садиться за руль. Он же решил распродать легендарные броневики Mercedes-Benz S600L W140. Почему это интересно? Во-первых, теперь можно хоть представить, сколько автомобилей используется/использовалось администрацией…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобиль на все случаи жизни!

18.03.2018 г. в 07:32, autopilot.kiev.ua

Какого автомобиля нет в линейке ни одного производителя? Где еще осталась ниша, которую никто не занял? Сложный вопрос. Но такой автомобиль уже делали и он действительно опередил свое время – Mega Track! Mega Track – детище французского мультимиллионера Жоржа Блэни, который хотел сделать автомобиль на все случаи жизни. Спортивное купе с двенадцатицилиндровым…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть