Які літні шини краще вибрати?

18.03.2018 г. в 08:33, 1od.in.ua

Коли термометр впевнено сигналізує про високі характеристики температури, власники транспортних засобів повинні задуматися над тим, які вибрати найкомфортніші літні шини, які підійдуть для його авто. З огляду на фізико-хімічні властивості гуми, під впливом нагрівання зменшується сила тертя, тому це відображається на збільшенні гальмівного шляху. Тому важливо своєчасно приступити до заміни зимової гуми на найбільш комфортні літні шини.

Багато автовласників мають в наявності запасний комплект літньої гуми. З причини того, що гума швидко зношується і старіє, то вона може досить швидко втратити основну, притаманну тільки їй функцію по зчепленню з поверхнею. Тому безпеку і якість цього елемента машини безпосередньо пов’язані. З огляду на це найкраще для теплої пори купувати літню гуму. Але яку вибрати літню гуму?

Літня варіація шин відрізняється від зимової складом гуми, конструкцією малюнка протектора, а також іншими елементами, які впливають на вибір. Яку підібрати літню гуму, кожен вибирає на свій розсуд і думку.

Але, які літні шини краще? Підвищеними якістю зчеплення мають покришки, які мають ямки і різні малюнки. Саме така складова гальмівного шляху буде відрізнятися безпекою. Найбільш чіпкими вважаються шини з глибокими канавками і асиметричним малюнком. За рахунок цього, елементи поверхні будуть відводити воду, і покращувати керованість на дорожньому покритті.

Малюнки як би розрізають водний шар і розганяють додаткові перешкоди. Подібне є незаперечною перевагою і допомагає у відповіді на питання, які літні автошини краще. Крім того, покришки з симетричним малюнком – самі тихі літні шини. Але у такої гуми є один істотний недолік, незважаючи на те, що це сама тиха літня гума, вона швидко забивається піском і вологим ґрунтом, в результаті чого на грунтовій дорозі машина буде «плисти». Тому саму тиху літню гуму вибирають найчастіше водії , які віддають перевагу тихій їзді.

В цілому, літня гума це швидкісні покришки, тому вони спочатку передбачають високошвидкісні показники. Тому вони мають кращу стійкість до поперечних і поздовжніх навантажень. Така гума має відповідне маркування. Навряд чи такі покришки будуть з розряду самих тихих літніх шин.

загрузка...
Еще одна новость

Власникам авто на єврономерах готують компроміс

18.03.2018 г. в 08:33, autonews.ua

У парламентському комітеті з питань податкової та митної політики розраховують на досягнення компромісу з власниками «єврономерів». Про це повідомили помічники голови комітету Ніни Южаніної, передає autonews.ua. «Наступної середи зустрічаємося з активістами «Авто Євро Сили». Вони готові говорити по молдавському досвіду. Думаю, буде досягнуте…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українських водіїв чекають нові сюрпризи

18.03.2018 г. в 08:33, mmr.net.ua

Кабінет Міністрів розробив закон, який буде захищати вітчизняних виробників від імпорту. Таке рішення мотивується турботою про інвестиційний клімат країни. Про це повідомляє ММR. Кабінет міністрів розробив і подав до Верховної Ради законопроект №8102, який регламентує процедуру захисту внутрішнього виробника від зростаючого імпорту товарів. Прийняття…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть