Український уряд кардинально взявся за проблему з автомобілями на єврономерах

18.03.2018 г. в 09:33, galas.te.ua

В Україні придумали, як будуть боротися з власниками автомобілів на єврономерах.

Для вирішення проблеми автомобілів на європейській реєстрації буде використовуватися молдавський досвід. Про це заявила глава Комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна, передає “5 канал“.

“Я сьогодні повідомила всім членам Комітету, що наступної середи (21 березня – ред.) Після закінчення Комітету у нас відбудеться зустріч з активістами… вони мали зараз можливість ознайомитися з тим варіантом вирішення питання, які я їм запропонувала раз – я віддала на руки закон, який діє в Молдові і який надав можливість республіці Молдова вирішити цю проблему “, – зазначила вона.

“Там ключові ставки такі: для того щоб мати можливість сплатити митні платежі і розмитнити, потрібно заплатити акциз у розмірі 30% від діючої ставки акцизу. І потім наступає вся відповідальність і нові можливості для всіх правоохоронних органів, які контролюватимуть, і найголовніше – для митних органів, які контролюватимуть подальше ввезення таких автомобілів. Тобто вирішити питання з тією кількістю (евроблях – ред.), що є, але в подальшому – виключити таке використання Митного кодексу саме в таких цілях громадянами України “, – уточнила Южаніна.

Нагадаємо, як раніше заявила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями на європейській реєстрації вже розроблений. За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищене ввізне мито і ПДВ.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що необхідно негайного врегулювати і знайти компромісне вирішення питання ввезення в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты указали на явные признаки «скрученного» пробега

18.03.2018 г. в 09:33, Укроп

Благодаря этим советам вы сможете определить, на самом ли деле автомобиль прошел столько, сколько утверждает его владелец при продаже. Вторичный автомобильный рынок не стоит на месте и все время увеличивается. Спрос на б/у авто никогда не снизится, потому как приобрести новую иномарку из салона для украинца со среднестатистическим заработком — несбыточная…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Які літні шини краще вибрати?

18.03.2018 г. в 09:33, 1od.in.ua

Коли термометр впевнено сигналізує про високі характеристики температури, власники транспортних засобів повинні задуматися над тим, які вибрати найкомфортніші літні шини, які підійдуть для його авто. З огляду на фізико-хімічні властивості гуми, під впливом нагрівання зменшується сила тертя, тому це відображається на збільшенні гальмівного шляху. Тому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть