Українські водії змусили владу піти на радикальні поступки

19.03.2018 г. в 09:04, mmr.net.ua

МОЗ України розпочало перегляд переліку медичних протипоказань для керування транспортними засобами з метою приведення його у відповідність до європейських стандартів. Про це повідомляє сайт відомства.

Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України підготував проект наказу щодо переліку медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, який наразі знаходиться на громадському обговоренні.

Усвідомлюючи необхідність удосконалення медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху та приведення у відповідність українських нормативно-правових актів до вимог та стандартів Європейського Союзу, МОЗ України підняло питання перегляду існуючого переліку медичних протипоказань для водіїв та встановлення стандартів фізичної і розумової придатності для керування транспортними засобами.

До 26 березня Міністерство приймає від усіх зацікавлених сторін зауваження та пропозиції, які по завершенню громадського обговорення будуть опрацьовані.

Водночас, МОЗ України доручило керівнику ДП “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України” Максиму Циганку підготувати спрощений перелік медичних протипоказань відповідно до Додатку ІІІ Директиви 2006/126/ЄС.

“Ми переконані, що у новому переліку медичних протипоказань мають залишитися лише ті захворювання, які безпосередньо можуть впливати на безпеку дорожнього руху. Наголошуємо, що той перелік, який наразі знаходиться на громадському обговоренні – це не остаточний варіант наказу. МОЗ України прийматиме відповідний наказ лише після суттєвого його доопрацювання та удосконалення”, – йдеться у повідомленні.

загрузка...
Еще одна новость

Ликбез для водителя: Можно ли буксовать на автоматической коробке?

19.03.2018 г. в 09:04, klein.zen.ru

Многие автомобилисты не знают, можно ли буксовать на автомате, особенно зимой. Зачастую молодежь считает зимний дрифт классным занятием. Однако здесь есть подводные камни. С приходом зимнего периода очень часто можно наблюдать ситуации, когда автомобиль находится в сугробе и водитель пытается, буксуя, из него выбраться. Просто в этом случае человеку…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні почали виробництво позашляховиків для заміни армійських УАЗів

19.03.2018 г. в 09:04, www.autoconsulting.com.ua

Корпорація “Богдан” почала випуск нового багатоцільового позашляховика “Богдан 2351”. Автомобіль призначений для перевезення особового складу Збройних сил, транспортування невеликих вантажів і майна по всіх видах доріг і місцевості, проведення спеціальних операцій, таких як патрулювання, супровід транспортних засобів при виконанні спеціальних…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть