Українці масово відмовляються від улюбленої марки автомобілів

19.03.2018 г. в 10:07, autonews.ua

Уподобання українських автомобілістів стали кардинально змінюватися. Зокрема, це виражається в прихильності до тієї чи іншої автомобільної марки. Наприклад, південнокорейський бренд Kia майже вдвічі скоротив продажі авто. Про це свідчить статистика, яку публікує асоціація «Укравтопром».

Незважаючи на те, що продажі нових автомобілів в країні в минулому місяці зросли на 20%, корейці примудрилися продати в два рази менше автомобілів, ніж за той же період в 2017-м, повідомляє autonews.ua.

Якщо в лютому минулого року українці купили 327 автомобілів Kia, то в цьому році лютневий показник компанії виявився на рівні 147 машин. Як результат, в списку найпопулярніших автомобільних марок Kia опустилася з п’ятого на 14 місце. Як і раніше, найактивніше українці купували кросовер Kia Sportage.

загрузка...
Еще одна новость

Раскрыта схема, как в оккупированные "ДНР" и "ЛНР" попадают иномарки на "евробляхах"

19.03.2018 г. в 10:07, auto.tsn.ua

В подконтрольных террористам "ДНР" и "ЛНР" стали все чаще появляться иномарки на грузинских номерах. Оказывается, что есть множество сайтов и групп в соцсетях, владельцы которых открыто продают и доставляют автомобили исключительно на оккупированные территории Украины, через Россию. Украинские и грузинские волонтеры сообщества InformNapalm сплотились…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українські водії змусили владу піти на радикальні поступки

19.03.2018 г. в 10:07, mmr.net.ua

МОЗ України розпочало перегляд переліку медичних протипоказань для керування транспортними засобами з метою приведення його у відповідність до європейських стандартів. Про це повідомляє сайт відомства. Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України підготував проект наказу щодо переліку медичних протипоказань для кандидатів…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть