Пасажири безпілотних авто почали розмовляти з ними

19.03.2018 г. в 17:40, auto.24tv.ua

Перші пасажири безпілотного автомобіля Waymo по-різному реагували на поїздку.

"Дякую, машина" - можливо, цей вислів скоро стане трендовим. Кілька випадкових людей, що проїхались у автомобілі з автопілотом, почали з нею розмовляти.

Раніше цього місяця підрозділ автономних автомобілів Google – компанія Waymo, оголосила про вихід на дороги загального користування кількох тисяч мікроавтобусів Chrysler Pacifica з системою автоматичного пілотування, для роботи за програмою Early Rider в Феніксі та Арізоні.

Програма Early Rider, що довільно можна перекласти як “перший пасажир”, почала працювати у двох містах США. Через сайт компанії усі бажаючі можуть подати заявку на одноразову поїздку у безпілотному автомобілі. Наразі компанія розмістила на своєму каналі у YouTube відео, зняте з середини цих автомобілів, що показує емоції перших пасажирів.

Реакція людей різна. Хтось з “перших” відчуває себе дивно, інші – радісно переживають поїзду, займаються своїми справами, немов вже давно їздять у безпілотниках, а дехто навіть задрімав. Кілька пасажирів, не змовляючись, сказали “Дякую, машина” у кінці поїздки.

загрузка...
Еще одна новость

Сколько стоят хорошие б/у авто из Франции

19.03.2018 г. в 17:40, u-news.com.ua

Львиная доля б/у авто на литовских рынках – это машины, пригнанные из Германии. А вот площадок с преобладающим большинством “французских” авто, немного. Но все же, они есть. Например, такой рынок находится в городе Таураге. Здесь можно выбрать авто на любой вкус и кошелек. Но главное – продавцы предлагают машины в хорошем состоянии за умеренные…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водитель «Нивы» решил преподать урок правильного вождения

19.03.2018 г. в 17:40, avtoblog.ua

Времена меняются, но есть нетленная классика дорожных разборок, которая не уйдет никогда. Как рассказывают очевидцы, водитель Opel подрезал "Ниву", из-за чего автомобили столкнулись. Водитель "Нивы" решил преподать урок правильного вождения обидчику с помощью монтировки, а тот, в свою очередь, достал травматический пистолет в знак того, что не желает…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть