Китайці інвестують у будівництво мосту 3 мільярда доларів

19.03.2018 г. в 20:38, misto-tv.poltava.ua

Представництво «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» реалізуватиме свій проект з будівництва в Полтавській області. Це спорудження мосту на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу міста Кременчук, що має назву Н-08. За 3 роки будівництво планують завершити та реконструювати уже наявний Крюківський міст.

Урочисте рукостискання та фото на згадку. Так пройшло підписання меморандуму про співпрацю між Полтавською ОДА та представництвом «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн». Це перший проект компанії в Полтавській області і Україні вцілому. У планах китайської компанії – будівництво мосту на автомобільній дорозі М-22 Полтава – Олександрія на ділянці Н-08 в обхід міста Кременчука через річку Дніпро.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

— Якщо в країні не будують дороги, то не відбуваються зміни. Саме через будівництво, через відновлення мостів відбувається достатньо серйозні зміни в країні. А це додаткові робочі місця, багато складових, які сьогодні говорять про те, що відновлення доріг повинно бути пріоритетом діяльності обласної влади.

Заступник директора представництва «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» Луо Янь розповідає: до проекту побудови мосту підійшли серйозно, майже 10 місяців займалися документацією.

Луо Янь, заступник директора представництва «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» в Україні

— Як кажуть у Китаї: «Якщо хочеш стати багатим, то побудуй дорогу». Ми використовуємо сучасні технології та матеріали і обіцяємо вам найвищу якість робіт.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначає: цей проект вкрай необхідний для області. Потреба звести нову переправу виникла тому, що Крюківський міст, який з’єднує лівобережну та правобережну частини Кременчука, перебуває в аварійному стані. Збудований ще у 1949 році, жодного разу не зазнав ремонту.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

— Він розвантажить місто Кременчук, він покращить екологічний стан, ну і після того, як буде збудовано новий міст, вони відремонтують і реконструюють Крюківський існуючий міст.

Його планують звести за три роки. На все це компанія «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн» виділила 3 мільярда доларів у рамках проектної дільності китайської компанії-інвестора CRBC, яка планує підтримувати соціальні проекти в Полтавській області.

загрузка...
Еще одна новость

Что принесет еврономерам растаможка по «молдавскому сценарию»

19.03.2018 г. в 20:38, autonews.ua

Парк автомобилей на иностранной регистрации постоянно растет: согласно официальным статистическим данным, еврономера — крупнейший и самый активный сегмент украинского авторынка. Если и в дальнейшем не будет изменений в законодательстве, которые упростят и удешевят растаможку автомобилей, через несколько лет, вероятно, более чем половина всех автомобилей…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобильные воры начали уродовать автомобили украинцев

19.03.2018 г. в 20:38, autonews.ua

Заявления водителей о том, что у них автоворы ночью сняли аккумулятор или колеса — не такая уж и редкость. Но в последнее время, мы стали замечать в Сети жалобы на то, что воры вскрывают капоты буквально как консервную банку. Мы уже писали про Ланос, которому разворотили крыло для того, чтобы вытащить аккумулятор, Схожая ситуация произошла и…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть