Україна може стати "країною електромобілів"

20.03.2018 г. в 09:31, automotoclub.info

У Парламенті зареєстровано два законопроекти, які передбачають імплементацію 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів в Україні.

Проекти закону № 8160 та № 8159 зареєстровані на сайті парламенту в понеділок.

Тексти проектів закону наразі відсутні в публічному доступі.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, документи передбачають імплементацію 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів, виробництва запчастин, батарей, самих електрокарів і електробусів в Україні.

"Їх схвалення - це найдешевші в Європі електрокари для українських громадян, створення нового сучасного типу виробництва, тисячі нових високотехнологічних робочих місць, екологія і чисте повітря, відмова від російських нафтопродуктів", - написав міністр на своїй сторінці в Facebook.

Один зі співавторів законопроектів, народний депутат Роберт Горват відзначає, що відповідні законодавчі ініціативи напрацьовані спільно з Мінінфраструктури та робочою групою Комітету з питань податкової та митної політики.

"Законопроекти покликані забезпечити комплексний підхід до стимулювання розвитку енергоефективного та екологічно безпечного транспорту в Україні", - заявив він.

"За нашими прогнозами, такі кроки дозволять збільшити частку екологічного транспорту на автомобільному ринку України до 20-25% в 2028 році. Разом із стимулюванням продажів потрібно розвивати інфраструктуру та створювати привабливі умови для світових виробників в Україні", - додав депутат.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року скасували ПДВ та акцизний податок на ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році в Україні було зареєстровано 3265 автомобілів з електричним приводом, що на 91% більше, ніж в 2016 році.

загрузка...
Еще одна новость

Эстонцы реставрировали уникальную «Таврию»

20.03.2018 г. в 09:31, auto.24tv.ua

У ЗАЗ Таврія буле спортивне минуле. Побудований ще у восьмидесяті роки гоночний автомобіль відновили в естонських майстернях. Ралійна Таврія має дуже мало спільного зі своїми серійними аналогами. Вона побудована на трубчатій рамі, має середньмоторну компоновку, багатоважільну підвіску та задній привід. В якості силового агрегату…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Среди украинских водителей намечается опасная тенденция

20.03.2018 г. в 09:31, autonews.ua

Украинские дороги — самые опасные и смертоносные в Европе. И немалая в том заслуга водителей, которые регулярно садятся за руль в состоянии алкогольного или наркотического опьянения. Ежедневно о таких сообщает полиция, СМИ и пишут в соцсетях. На пьяных водителей охотятся волонтеры, а государство поднимает штрафы. Тем не менее, меньше пьяных за рулем…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть