На українських водіїв чекають нові сюрпризи, які можуть суттєво вплинути на авторинок

20.03.2018 г. в 17:06, expres.ua

Кабінет Міністрів розробив закон, який буде захищати вітчизняних виробників від імпорту. Таке рішення мотивується турботою про інвестиційний клімат країни.

Кабінет міністрів розробив і подав до Верховної Ради законопроект №8102, який регламентує процедуру захисту внутрішнього виробника від зростаючого імпорту товарів. Прийняття цього документу може суттєво вплинути на автомобільний ринок нашої країни.

Згідно із законопроектом, подати заяву «про значну шкоду галузі вітчизняного виробництва» може одна або кілька виробничих компаній, а також фізична або юридична особа або асоціація, які діють від імені виробничих компаній.

Рішення про старт розслідування приймає Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі. Проводить розслідування Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Але фінальне рішення про застосування захисних заходів лишається за Комісією.

Захисні заходи можуть застосовуватися в такій формі: захисне мито, захисна квота, захисна тарифна квота або в будь-який інший формі, яку Комісія вважає за доречною. «Захисні заходи застосовуються протягом терміну і в такому розмірі, який необхідний для усунення значного часу і який сприяє адаптації галузі вітчизняного виробництва до конкуренції», – йдеться в законопроекті.

Термін першого застосування захисних заходів не повинен перевищувати чотири роки, але може бути продовжений. При цьому Мінекономіки зобов’язане моніторити імпорт товарів і ефект від застосування захисних заходів. Нагадаємо, в грудні депутати в першому читанні підтримали закон №7206 «Купуй українське, плати українцям», який пропонує надати преференції на державні закупівлі українським виробникам.

Якщо цей закон буде прийнято та він вступить у силу, Україна матиме підстави для перегляду умов імпорту автомобілів. Адже майже всі автомобільні заводи нашої країни зараз простоюють. Виробництво триває лише на заводі «Єврокар», що на Закарпатті. ЗАЗ, який здатен виробляти близько 300 тис. автомобілів на рік повністю припинив виробництво легкових автомобілів. Завод компанії «Богдан Моторс», що знаходиться у місті Черкаси та може виробляти до 150 тис. легкових автомобілів на рік також простоює.

загрузка...
Еще одна новость

Новая «четверка» BMW будет значительно лучше и престижнее

20.03.2018 г. в 17:06, autonews.ua

Обновленный BMW 4 Series, который станет продаваться как модель 2019 года, будет стоить дороже, чем модель предыдущего года выпуска, но получат при этом новое оборудование, сообщает CarsDirect.com со ссылкой на источники в BMW. В последнее время BMW 4 Series стало трудней конкурировать с Audi A5 и Mercedes-Benz C-Class. Почему? Потому, что 4 Series…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водія жорстоко покарали за неправильне паркування (Відео)

20.03.2018 г. в 17:06, mashyna.com.ua

Не виключено, що відеоролик є постановочним. Якщо ж це відео – не жарт, воно може стати одним з найекстремальніших прикладів боротьби з авто-хамством. За парковочне місце біля будинку деякі автомобілісти ладні перегризти горло своїм сусідам. Ще одна проблема автомобілістів – так звані “королі парковок”, люди, котрі залишають свої машини так, що…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть