Щогодини українців штрафуватимуть на мільйони гривень

20.03.2018 г. в 17:39, mashyna.com.ua

Всього за 30 хвилин моніторингу смуг громадського транспорту в Києві волонтери організації “Екодія” нарахували 852 автомобіля-порушники. І це лише у столиці!

Частина з них були припарковані на цих смугах, частина – їхали. І те, й інше на смугах для громадського транспорту для звичайних автомобілів заборонене.

Якщо б на цих ділянках стояли камери автоматичної фіксації порушення правил дорожнього руху, вони б виписали штрафів майже на півмільйона гривень, а за годину – на мільйон. Адже штраф за ці порушення – 510 грн.

За добу сума штрафів могла б сягнути близько десяти мільйонів гривень.

Незважаючи на те, що закон про авто фіксацію порушень ПДД був прийнятий ще три роки тому, він недосконалий, тому досі не діє. Зараз на підписі президента знаходиться інший Закон, який мав би усунути недоліки попереднього. Однак він досі не підписаний через незрозумілі причини.

загрузка...
Еще одна новость

На українських водіїв чекають нові сюрпризи, які можуть суттєво вплинути на авторинок

20.03.2018 г. в 17:39, expres.ua

Кабінет Міністрів розробив закон, який буде захищати вітчизняних виробників від імпорту. Таке рішення мотивується турботою про інвестиційний клімат країни. Кабінет міністрів розробив і подав до Верховної Ради законопроект №8102, який регламентує процедуру захисту внутрішнього виробника від зростаючого імпорту товарів. Прийняття цього документу може…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новая «четверка» BMW будет значительно лучше и престижнее

20.03.2018 г. в 17:39, autonews.ua

Обновленный BMW 4 Series, который станет продаваться как модель 2019 года, будет стоить дороже, чем модель предыдущего года выпуска, но получат при этом новое оборудование, сообщает CarsDirect.com со ссылкой на источники в BMW. В последнее время BMW 4 Series стало трудней конкурировать с Audi A5 и Mercedes-Benz C-Class. Почему? Потому, что 4 Series…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть