У Раді пропонують звільнити від мита запчастини для електромобілів

20.03.2018 г. в 18:48, hromadske.ua

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про звільнення від ввізного мита запчастин для виробництва електротранспорту в Україні.

Відповідний законопроект №8160 внесено до парламенту 19 березня.

Автори законопроекту наголошують, що в Україні вже впроваджено ряд заходів для стимулювання купівля електромобілів. Водночас, Україна не використовує свої конкурентні переваги на світовому ринку для виробництва власного електротранспорту.

«В Україні існує достатній промисловий потенціал для виробництва та збирання електричного транспорту, зокрема, налагоджено серійне виробництво трамваїв та тролейбусів. Також наша країна має власну сировинну базу, необхідну для виробництва літій-іонних батарей, зокрема, найбільші в Європі запаси літію», — зазначають автори закону в пояснювальній записці.

За словами авторів, основне завдання законопроекту полягає у створенні сприятливих умов для залучення інвестицій у виробництво електричного транспорту та акумуляторів в Україні.

Раніше в Україні вже було звільнено електромобілі від ввізного мита та тимчасово, до 31 грудня 2018 року, від податку на додану вартість.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине активно разметают внедорожники Bentley

20.03.2018 г. в 18:48, mashyna.com.ua

Bentley Bentayga уже давно стал народным авто олигархов и депутатом. Нам кажется, что количество внедорожников и Бентайга в Украине уже исчисляется сотнями. Недавно в нашей стране появилась еще одна Bentayga, причем весьма необычная. Новый Bentley Bentayga засняли в Виннице. Внедорожник обращает на себя внимание, в первую очередь, эксклюзивным…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Щогодини українців штрафуватимуть на мільйони гривень

20.03.2018 г. в 18:48, mashyna.com.ua

Всього за 30 хвилин моніторингу смуг громадського транспорту в Києві волонтери організації “Екодія” нарахували 852 автомобіля-порушники. І це лише у столиці! Частина з них були припарковані на цих смугах, частина – їхали. І те, й інше на смугах для громадського транспорту для звичайних автомобілів заборонене. Якщо б на цих ділянках стояли камери…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть