Українцям показали новий автомобіль “Нива”

20.03.2018 г. в 19:29, narodna-pravda.ua

“АвтоВАЗ” давно розробляв нову модель “Нива”. Альянс “Renault-Nissan”, який управляв заводом, припинив розробку власної платформи. Тому LADA 4×4 NG (New Generation) буде створена на логанівському “візку” В0.

Любителі техніки “АвтоВАЗ” хвилювалися з приводу того, чи не стане нове авто перелицьованим кроссовером “Renault Duster”. Дизайнер компанії “АвтоВАЗ” Стів Мартін стверджує, що “Нива” максимально збереже дух нинішньої моделі і її основні переваги, попри те, що модель буде абсолютно новою.

“Дуже важливо мати якісь сполучні елементи, які поєднують машину з автомобілем минулого покоління. Сьогодні у LADA 4×4 яскравий імідж. Є якісь специфічні елементи, які запам’ятовуються. Природно, в майбутньому постараємося зробити так, щоб ці яскраві елементи, відомі сьогодні, були впізнавані в новій моделі”, – розповідає Мартін.

загрузка...
Еще одна новость

У Раді пропонують звільнити від мита запчастини для електромобілів

20.03.2018 г. в 19:29, hromadske.ua

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про звільнення від ввізного мита запчастин для виробництва електротранспорту в Україні. Відповідний законопроект №8160 внесено до парламенту 19 березня. Автори законопроекту наголошують, що в Україні вже впроваджено ряд заходів для стимулювання купівля електромобілів. Водночас, Україна не використовує…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине активно разметают внедорожники Bentley

20.03.2018 г. в 19:29, mashyna.com.ua

Bentley Bentayga уже давно стал народным авто олигархов и депутатом. Нам кажется, что количество внедорожников и Бентайга в Украине уже исчисляется сотнями. Недавно в нашей стране появилась еще одна Bentayga, причем весьма необычная. Новый Bentley Bentayga засняли в Виннице. Внедорожник обращает на себя внимание, в первую очередь, эксклюзивным…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть