В Україні вироблятимуть власні електромобілі

20.03.2018 г. в 23:38, auto.24tv.ua

Принаймні, законодавче поле для такого виробництва може бути закладене найближчим часом. Законотворці пропонують звільнити від податків цілу галузь.

В Верховній Раді зареєстровано одразу два законопроекти, які передбачають ряд пільг для виробників електромобілів та суміжних галузей.

Перший з них, під реєстраційним номером 8159, пропонує звільнити від оподаткування прибуток підприємств добувної промисловості, отриманий від реалізації літію власного видобутку.

Також пропонується звільнити від податків на прибуток підприємства електротехнічної промисловості, які отримали його від реалізації літій-іонних та літій-полімерних акумуляторів власного виробництва, призначених для транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами.

Крім того, документ передбачає звільнення від оподаткування підприємств, що отримують дохід від реалізації зарядних пристроїв для електромобілів та займаються реалізацією електричних транспортних засобів. Всі вищезгадані пільги пропонується вести тимчасово, до 31 грудня 2032 року.

Інший законопроект, з реєстраційним номером 8160, пропонує законодавцям тимчасово, до 31 грудня 2028 року, звільнити від оподаткування акцизом операції із ввезення на територію України кузовів для виробництва електромобілів.

Крім того, пропонується звільнити від податків усі товари, що ввозяться на митну територію України виключно для виробництва електромобілів.

А от про звільнення від податків на ввіз електромобілів, які діють протягом 2018 року, в жодному з законопроектів не йдеться.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине замечен быстрейший седан на планете

20.03.2018 г. в 23:38, avtoblog.ua

В Украине видели самый быстрый седан в мире — Brabus Rocket 900. Как не трудно догадаться из названия, цифра «900» в обозначении модели означает мощность двигателя. Ее выдает V12 объемом 6.3 литра, который на пике развивает 1500 Нм крутящего момента. Brabus Rocket 900 «выстреливает» до сотни за 3.7 секунды, а максимальная скорость составляет…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українцям показали новий автомобіль “Нива”

20.03.2018 г. в 23:38, narodna-pravda.ua

“АвтоВАЗ” давно розробляв нову модель “Нива”. Альянс “Renault-Nissan”, який управляв заводом, припинив розробку власної платформи. Тому LADA 4×4 NG (New Generation) буде створена на логанівському “візку” В0. Любителі техніки “АвтоВАЗ” хвилювалися з приводу того, чи не стане нове авто перелицьованим кроссовером “Renault Duster”. Дизайнер компанії…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть