Сьогодні вирішиться доля «євроблях» в Україні

21.03.2018 г. в 13:31, autotheme.info

Сьогодні, 21 березня має відбутись зустріч членів Комітету ВР з питань податкової та митної політики з власниками автомобілів на єврономерах. Для розв’язання проблеми автомобілів на європейській реєстрації використовуватимуть молдавський досвід.

Кількома днями раніше про це заявила народний депутат, голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

«Вони (активісти – Прим. ред.) мали зараз змогу ознайомитися з тим варіантом розв’язання питання, які я їм запропонувала востаннє – я віддала на руки закон, який діє в Молдові і який надав можливість республіці Молдова розв’язати цю проблему», – зазначила Южаніна.

«Там ключові ставки такі: для того, щоби мати можливість сплатити митні платежі і розмитнити, треба сплатити акциз у розмірі 30% від діючої ставки акцизу. І потім наступають вся відповідальність і нові можливості для всіх правоохоронних органів, які контролюватимуть, і найголовніше – для митних органів, які контролюватимуть подальший ввіз таких автомобілів. Тобто розв’язати питання з тією кількістю («єврономерів»), що є, але у подальшому – унеможливити таке використання Митного кодексу саме з такою метою для громадян України», – уточнила нардеп.

загрузка...
Еще одна новость

Новые паркоматы в Киеве заработают летом

21.03.2018 г. в 13:31, www.44.ua

«Коммунальное предприятие в 2018 году планирует закупить 62 паркомата для установки в первой территориальной зоне. Ориентировочный срок установления — лето 2018 года», — сообщили в КП «Киевтранспарксервис». На сегодняшний день в Киеве работает около 40 паркоматов, но чтобы полностью укомплектовать площадки нужно еще 312 парковочных автоматов.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине появится новый автобан

21.03.2018 г. в 13:31, autonews.ua

В Украине готовится строительство нового автобана. Новая трасса проляжет через Восточные Карпаты. По крайней мере, о таком договорились главы Львовского и Черновицкого облсоветов и руководство румынского уезда Сучава. «У нас состоялась рабочая встреча с делегацией из Украины, в составе которой были главы областных советов Черновцов и Львова.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть