Южаніна назвала умови, за яких можливе пільгове розмитнення «євроблях»

22.03.2018 г. в 09:01, auto.24tv.ua

Голова комітету митної політики Верховної Ради України Ніна Южаніна на засіданні комітету 21 березня разом з представниками «Автоєвросили» та інших зацікавлених організацій озвучила кілька умов, за яких можливе пільгове розмитнення автомобілів, що перебувають сьогодні на іноземних номерах на території нашої держави.

Головна вимога — після набрання чинності закону про пільгове розмитнення автомобілів на єврономерах має буде повністю припинений ввіз таких авто. Ніна Южаніна вважає цю норму обов’язковою і такою, яка не підлягає обговоренню. Обговорюватись можуть ставки, за якими будуть розмитнюватись машини, рік їх випуску, норми екологічності тощо. Але те, що цей закон має припинити ввіз «євроблях» — не обговорюється.

нша пропозиція, яка прозвучала на зустрічі в комітеті з вуст Ніни Петрівни – дозволити пільгове розмитнення автомобілів лише тим людям, які чесно сплатили податки з зароблених коштів. Тобто якщо людина отримувала офіційний дохід і сплатила з нього податки, то вона може розмитнити автомобіль на ту суму, яку вона заробила. Якщо ж офіційних доходів нема, то права розмитнення за пільгою також не буде. Ніна Южаніна одразу ж попередила, що ця норма викличе неприйнятність у багатьох людей, однак ця позиція відстоює інтереси держави.

Ще одна вимога Ніни Южаніної – пояснити людям, котрі сплатили всі податки при ввезенні автомобілів, чому для «євробляхерів» робляться особливі умови. В той час як інші змушені сплачувати податки при розмитненні за повними ставками.

Окрім того, Ніна Южаніна закликала громадських діячів та депутатів не політизувати цю тему, а розглядати її виключно з точки зору економіки, а не популізму перед майбутніми виборами 2019 року.

загрузка...
Еще одна новость

Самый дешевый кроссовер Skoda представят в следующем месяце

22.03.2018 г. в 09:01, auto.ria.com

Уже в апреле Skoda официально представит новый кроссовер с названием Kamiq. Эта модель должна стать самым компактным паркетником в линейке чешского бренда. Немного позже в Skoda наладят производство еще одной новинки – купеобразного кроссовера Kodiaq GT. По информации британского издания Autocar, первыми рынком, на котором появятся обе модели, станет…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Владельцам еврономеров предложили амнистию в обмен на декларации доходов

22.03.2018 г. в 09:01, autonews.ua

Председатель комитета Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина внесла новое предложение для решения проблемы нерастаможенных автомобилей в Украине. Его она озвучила во время встречи с активистами «Авто Евро Силы» в Верховной Раде. Об этом сообщил корреспондент Autonews.ua, который там находился. ‘Идти по молдавскому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть