Як водіїв обманюють на СТО: з’явилося пояснення

22.03.2018 г. в 17:01, autotheme.info

Найчастіше недобросовісні механіки обманюють клієнтів, які не знаються на ремонті автомобіля.

Перш за все фахівці радять завжди вимагати показати несправність – переконатися в її наявності варто навіть в тому випадку, якщо клієнт абсолютно не розбирається в пристрої автомобіля, пише “Машина”.

Перед початком ремонту на СТО з механіками слід обговорити всі деталі. Так, рекомендується обговорити кінцеву вартість робіт або вартість години роботи фахівця. Крім того, не зайвим буде погоджувати з механіком подальші кроки по кожній виявленій несправності.

У тому випадку, якщо при ремонті необхідно замінити запчастини, слід вимагати від майстрів коробки від деталей, а також просити повернути пошкоджену запчастину. Дуже часто недобросовісні СТО замість нових запчастин встановлюють вже використані, які були зняті з автомобіля іншого клієнта.

Якщо клієнт обслуговується на певному СТО вперше, то слід ознайомитися з рекомендованою вартість деталей на спеціалізованих сайтах – деякі сервісні центри можуть штучно завищити ціну на 50-80%.

Також зафіксовані випадки, коли на СТО заїжджають два однакових або схожих автомобіля – в такому випадку шахраї можуть переставити несправний вузол з одного автомобіля на інший, обдуривши тим самим відразу двох клієнтів.

Крім того, дуже часто механіки виставляють рахунки за роботи, які навіть не проводилися. Також майстер може замінити ту деталь, яка ще могла б прослужити довгий час, після чого агрегат під виглядом нового буде встановлений на машину іншого клієнта.

Експерти відзначили, що захиститися від шахрайства на СТО досить складно, якщо власник машини не розбирається в автомобілях – при цьому рекомендується взяти з собою більш обізнану в даній сфері людину.

Також варто зберігати всі рахунки, чеки та акти про виконані роботи, при наявності яких буде досить легко довести факт шахрайства.

загрузка...
Еще одна новость

Дешеві автомобілі із США заполонили Україну

22.03.2018 г. в 17:01, mashyna.com.ua

За результатами лютого лідером продажів нових автомобілів в Україні став Volkswagen Golf Sportwagen 2015 року, який возять до нас зі США через заборону там продавати дизельні машини німецької марки, пише ЗІК Український імпортер німецьких автомобілів Audi та Volkswagen у лютому привіз велику партію дизельних автомобілів 2015 року, які заборонені…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні поставили крапку в питанні «євроблях»

22.03.2018 г. в 17:01, auto.24tv.ua

Голова комітету митної політики Верховної Ради України Ніна Южаніна на засіданні комітету 21 березня разом з представниками “Автоєвросили” та інших зацікавлених організацій озвучила кілька умов, за яких можливе пільгове розмитнення автомобілів, що перебувають сьогодні на іноземних номерах на території нашої держави. Головна вимога – після набрання…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть