Гарна новина для автомобілістів

22.03.2018 г. в 18:41, hromadske.ua

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про звільнення від ввізного мита запчастин для виробництва електротранспорту в Україні.

Відповідний законопроект №8160 внесено до парламенту 19 березня.

Автори законопроекту наголошують, що в Україні вже впроваджено ряд заходів для стимулювання купівля електромобілів. Водночас, Україна не використовує свої конкурентні переваги на світовому ринку для виробництва власного електротранспорту.

«В Україні існує достатній промисловий потенціал для виробництва та збирання електричного транспорту, зокрема, налагоджено серійне виробництво трамваїв та тролейбусів. Також наша країна має власну сировинну базу, необхідну для виробництва літій-іонних батарей, зокрема, найбільші в Європі запаси літію», — зазначають автори закону в пояснювальній записці.

За словами авторів, основне завдання законопроекту полягає у створенні сприятливих умов для залучення інвестицій у виробництво електричного транспорту та акумуляторів в Україні.

Раніше в Україні вже було звільнено електромобілі від ввізного мита та тимчасово, до 31 грудня 2018 року, від податку на додану вартість.

загрузка...
Еще одна новость

Українські дороги смерті

22.03.2018 г. в 18:41, 2plus2.ua

В Україні щодоби у ДТП гине 10 людей. Тільки за 2017 рік зареєстровано 3500 смертельних випадків. Якщо проаналізувати статистику ДТП, то можна побачити, що на певних дорогах аварії стаються значно частіше, ніж на інших. Перше місце серед українських доріг смерті впевнено тримає траса Київ-Чоп. Хоча на ній немає різких поворотів і відносно нове покриття.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Общественный транспорт в столице станет бесплатным

22.03.2018 г. в 18:41, autotheme.info

К 2020 году парижский транспорт может стать совершенно бесплатным. Об этом заявила мэр французского города Анн Идальго. Она отметила, что транспорт станет бесплатным как для парижан, так и для гостей города. -- Для чего Мэр сообщила, что доминантным в Париже должен стать общественный транспорт. Если люди пересядут с частных автомобилей на автобусы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть