Ціни на автомобільне паливо в Україні продовжують зменшуватися

23.03.2018 г. в 10:36, ukurier.gov.ua

Станом на 22 березня, ціни на бензин в Україні продовжували зменшуватися. Приміром, 1 літр А-95 коштував від 27,6 до 27,95 гривень. Ще 16 березня літр бензину цієї марки коштував 28 гривень. Зокрема, А-95 подешевшав із 19 лютого по 22 березня практично на 8%. Це стосується й інших марок бензинів.

Дизельне паливо за період з 1 лютого по 22 березня подешевшало в середньому на 8%.

Деякі аналітики впевнені, що курс долара по відношенню до гривні до літа буде знижуватися. Таким чином, до червня-липня 2018 року бензин може подешевшати ще на 1 гривню за літр.

Енергетичний експерт Геннадій Рябцев зазначив, що стримує подальше зменшення цін на нафтопродукти (поки тимчасово) сьогодні та обставина, що деякі нафтопереробні заводи України закриті на планові ремонти. «Як тільки такі ремонти ближче до травня-червня місяця будуть закінчені, пропозиція нафтопродуктів в Україні значно збільшиться, а їх вартість ще більше знизиться», — зазначив він.

Аналітики стверджують, що останнім часом Антимонопольний комітет пильнує за можливими картельними змовами компаній, які постачають нафтопродукти, щодо завищення цін на бензин і дизельне паливо. Так, сьогодні Комітет вирішує питання щодо стягнення штрафів з шести автозаправних компаній, які підвищили ціни на бензин. Їхні розміри можуть досить значними. Всі ці обставини сприяють тому, що вартість автомобільного палива в Україні знижується, і знижуватиметеся й надалі.

загрузка...
Еще одна новость

Як водіїв обманюють на АЗС: розкрили популярні схеми

23.03.2018 г. в 10:36, mmr.net.ua

Працівники українських АЗС вигадали метод обікрасти власників автомобілів. Користуючись відсутністю водія транспортного засобу, співробітники автозаправних станцій зливають частину купленого ними бензину до заздалегідь приготованих каністр. Недавно у мережі з’явилося відео про новий тренд на АЗС. Виявилося, що такі речі були помічені не на одній…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Отримати компенсацію після аварії стало легше – яку систему пропонують страховики

23.03.2018 г. в 10:36,

Отримати гроші від винуватця аварії - від цих слів трусити починає майже всіх, хто стикався з цією процедурою. Але тепер страховики вигадали, як вирішити проблему. Вони пропонують перекласти на страхові компанії всю тяганину, а вам - займатися своїми справами і чекати на компенсацію. Як це працює - розбирався Володимир Карабан.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть