Українських водіїв звільнять від важливого податку

24.03.2018 г. в 16:40, autotheme.info

Для сприяння розвитку ринку електромобілів в Україні розроблено новий законопроект № 8160. Документ зареєстровано у Верховній Раді України. він передбачає скасування мита для імпортованих комплектуючих для електромобілів.

В Україні є всі необхідні передумови для налагодження власного виробництва електромобілів. Зокрема, країна має найбільші в Європі запаси літію та впорядковане виробництво громадського транспорту. Тому, можливо, найближчим часом українці розвиватимуть не лише індустрію електромобілів, а й процес виробництва національних авто, інформує Економічні відомості, новини.

Як раніше зазначали, Україна буде розробляти та випускати власні електромобілі. Для цього у Верховну Раду внесли одразу два законопроекти, якими пропонується надання низки пільг для виробників електромобілів та суміжних галузей.

Нагадаємо, що українці протягом 2017 року придбали 2 697 електрокарів, що в 2,3 рази більше, ніж позаминулого року. Керівник проектного офісу з розвитку інфраструктури ДТЕК Ігор Ковальов заявив, що варто створити мережу публічних швидкісних електрозарядок. Це дозволить розширити український ринок електрокарів.

загрузка...
Еще одна новость

Дети придумали инновационный омыватель лобового стекла

24.03.2018 г. в 16:40, auto.tsn.ua

Два обычных ребенка из Германии предложили способ экономить воду и всегда иметь под рукой омыватель для очистки ветрового стекла, а их идею воплотила компания Ford. Расход воды на омывание лобового стекла достигает 20 литров воды каждый год. Это не очень большая цифра, если не умножать ее на количество водителей в мире. А вот дети подумали: если…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ребенок помог мужчине «вырулить» с парковки

24.03.2018 г. в 16:40, avtoblog.ua

Камера видеонаблюдения в Польше запечатлела рвущую душу сцену того, как мужчина с маленькой дочкой пытались выехать с парковки. У водителя ушло несколько минут на то, чтобы вырулить в условиях, когда было более чем достаточно места для маневра. Не вполне понятно, что именно мешало автолюбителю: отсутствие опыта или трудности с ориентацией в пространстве.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть