У Франції є дорога, яка пролягає під водою

26.03.2018 г. в 10:02, ranok.ictv.ua

Дорога – це завжди ризик та небезпека. Однак є такі траси, де, хоч-не-хоч, але ця небезпека майже неминуча, і це диво, коли ти виїхав з неї живим.

Дорога: Пассаж дю Гуа

Небезпека: Йде під воду

Ця дорога пролягає по дну затоки і функціонує лише у відпливи, які відбуваються двічі на день. Пассаж дю Гуа з’єднує материкову частину Франції з островом Нуармутьє. Коли починається відплив, дорога помаленьку ховається під воду, це означає, що йти чи їхати небезпечно, але знаходяться божевільні, які не зважають на це. Саме для таких відчайдухів по боках дороги розташовані вишки, де можна перечекати приплив, а перед в’їздом стоять знаки із розкладом «припливів та відпливів».

Дорога: Зоджі-Ла

Небезпека: Оточена прірвою

Від одного лише вигляду Зоджі-Ла перехоплює дух. Дорога дуже вузька і розрахована на проїзд лише однієї машини. А є й такі ділянки, де одна машина ледве вміщається. Саме тому існує графік для проїзду, є години, коли машини підіймаються вгору, а є години, коли спускаються згори. Оскільки тут немає ніяких відгороджень від прірви, а дорога вузька, то рухатися нею можна лише з 4 ранку до 4 вечора, поки ще світло. На зиму дорогу закривають. Однак для місцевих ця дорога – буденність, тому тут і автобуси їздять, і вози, і навіть рогату худоби переганяють.

Дорога: Далтон

Небезпека: Лід замість асфальту

Ця дорога знаходиться на Алясці. Її протяжність – 666 кілометрів, і за всю цю відстань вздовж шосе можна зустріти лише три поселення. Перше призначення дороги – шлях вантажівок до нафтопроводу, лише згодом її відкрили для всіх. Через потайний рух великогабаритного транспорту це не дорога, а одна суцільна вибоїна. Окрім того, вона вкрита шаром льоду.

Більше дивіться у відео

загрузка...
Еще одна новость

Элитные нерастаможенные авто уничтожили в считанные минуты (Видео)

26.03.2018 г. в 10:02, topgir.com.ua

Власти Филиппин уже давно по-своему решают проблему авто на иностранной регистрации. Там их конфискуют, а затем попросту давят бульдозером. Днями на Филиппинах таким способом уничтожили новую партию авто, причем весьма недешевых. Среди раздавленных машин – редкий родстер BMW Z1, купе Porsche 911 GT3, а еще Maserati Quattroporte, Mercedes SL55 AMG…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутаты готовят новые льготы для производителей электрокаров

26.03.2018 г. в 10:02, avtoblog.ua

В Верховной Раде Украины зарегистрированы законопроекты №8159 и №8160, принятие которых должно стимулировать производство и привести к росту продаж электромобилей в стране. Депутаты предлагают на 10 лет освободить от налогообложения и ввозной пошлины комплектующие и кузова для производства электрокаров и на 15 лет - от налога на прибыль добытчиков…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть