Всі «євробляхи» повинні платити податки, – віце-прем’єр

26.03.2018 г. в 18:47, vgolos.com.ua

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що усі власники автомобілів на єврономерах в Україні повинні сплатити податок.

Ми повинні знайти правове регулювання у цій прогалині, яку Україна зробила у питанні користування автомобілями на євро номерах, — заявила сьогодні, 26 березня у Києві, на зустрічі із регіональною пресою віце-прем’єрка Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Дуже часто, зазначила вона, такі «євробляхи» стають учасниками ДТП і пошкоджені автомобілі їхні власники залишають на місці аварій. Відтак правоохоронці не можуть встановити винуватців і покарати їх. Тому Мінфін і Державна фіскальна служба мають визначити механізм розмитнення таких авто, їхньої законної прописки в Україні, виходячи також з міркувань сплати податків за такі машини. Якщо в Україні не приймають закон стосовно розмитнення таких авто – відкладається підготовка інструментів для його реалізації.

загрузка...
Еще одна новость

Бронированный внедорожник изрешетили 350-ю пулями

26.03.2018 г. в 18:47, avtoblog.ua

В офисе компании "Transportafore de Proteccion y Seguridad", выставили бронированный Jeep, который выдержал более 350 попаданий во время обстрела. Компания занималась его бронированием. В апреле 2010 года в городе Морелия, Мексика, мексиканский картель организовал покушение на жизнь госсекретаря общественной безопасности штата Мичоакан, Минерву…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водитель лесовоза показал невероятный трюк (видео)

26.03.2018 г. в 18:47, www.autocentre.ua

Автопоезда для перевозки леса всегда имеют немалые габариты, особенно достается их водителям, которым частенько случается показывать чудеса маневрирования. На этом видеоролике показан лесовоз в составе седельного тягача Scania (6х4) и полуприцепа, загруженного до верха нешуточными по размеру бревнами. Все бы ничего, то такому вот длинномеру нужно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть