Ланос з автопілотом: як тобі таке, Ілон Маск?

26.03.2018 г. в 21:08, www.segodnya.ua

У Запоріжжі створили перший в Україні безпілотний автомобіль. Новий Lanos здатен пересуватися як звичайними дорогами, так і по бездоріжжю. Розпізнає дорожні знаки, людей, тварин, ями на шляху.

У роботі автівка використовує електронні навігаційні карти. Коли останні відсутні – створює мапу самостійно, пише “Сегодня“.

“Ми виїжджаємо, одночасно оцифровуємо дорогу і помічаємо будь-які нестандартні об’єкти на дорозі. Тобто це той же лежачий поліцейський, великі ями. Ми їх позначаємо в оцифрованої карті, і вже коли повторно автомобіль їхатиме самостійно, він чекатиме в тому місці певні перешкоди на шляху”, – сказав Андрій Поворознюк, інженер-програміст, один з розробників програмного забезпечення українського безпілотника.

Автівка має автоматичну коробку передач та комп’ютер, що розміщений у багажнику. Обладнана відеокамерами, радаром та системою супутникової навігації. Інформація з усіх приладів передається диспетчеру. За необхідності він може переключитися на режим ручного керування.

загрузка...
Еще одна новость

Как легализовать полтора миллиона «евроблях»

26.03.2018 г. в 21:08, www.segodnya.ua

В Украине собираются легализовать «евробляхи», т.е. авто на европейских номерах. Их собственники пошли в обход закона и уклоняются от уплаты налогов. А теперь заставляют государство найти способ узаконить свои автомобили. И власть готова пойти на уступки. Глава парламентского комитета по налоговой и таможенной политике Нина Южанина предложила молдовский…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Які сюрпризи чекають українських водіїв

26.03.2018 г. в 21:08, mashyna.com.ua

У грудні 2017 року Верховна Рада України прийняла закон, яким запровадила фото- та відеофіксацію порушень правил паркування. Уже на початку січня цього року підписаний головою Верховної ради документ був направлений на підпис Президенту України, однак станом на кінець березня він залишається непідписаним. Зазначений законопроект викликав гучні дискусії…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть