У Європі будуть виробляти китайські автомобілі

27.03.2018 г. в 07:28, mmr.net.ua

Компанія Volvo Cars налагодить збірку автомобілів нової китайської марки Lynk & Co на потужностях заводу в Генті (Бельгія).

Запуск виробництва запланований на 2019 рік. У самій Volvo відзначають, що бачать великий потенціал для виходу нового автомобільного бренду на європейський ринок. Там також вважають, що спільне виробництво моделей Volvo і Lynk&Co позитивно відіб’ється на витратах, персоналі і виробничих потужностях. Скільки в рік автомобілів марки Lynk&Co планується випускати з бельгійського конвеєра, поки не повідомляється.

Нагадаємо, що завод в Генті випускає автомобілі Volvo з 1965 року. В даний час там збирають моделі Volvo XC40, V40 і V40 Cross Country і S60.

Презентація нової марки Lynk & Co (спільний бренд Volvo і Geely) та її першого автомобіля кросовера 01 відбулася восени 2016 року. Всі моделі виробника будуть носити назви 01, 02, 03 і т.д. Їх планується продавати по твердо закріпленим цінами і в єдиній фіксованій комплектації. Вибирати клієнту дозволять тільки двигун і трансмісію.

Першим ринком, де з’являться машини нової марки, стане Китай, а потім географія продажів розшириться Америкою і Європою. Доставляти свіжокуплений автомобіль клієнтові планується силами кур’єрів, а ось сервісом будуть займатися дилери Volvo.

загрузка...
Еще одна новость

На Миколаївщині утворилися кількакілометрові затори на двох трасах через страйк селян

27.03.2018 г. в 07:28, tsn.ua

Люди перекрили траси Кропивницький — Миколаїв та Вознесенськ — Кривий Ріг. Вони вимагають терміново відремонтувати покриття траси національного значення. Адже на цій дорозі подекуди не знайти і клаптя асфальту, а ями глибиною півтора метра. Влада кілька років поспіль обіцяла провести реконструкцію. Але ремонту немає досі.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найбільший в Україні автодилер змінив збитки на багатомільйонний прибуток

27.03.2018 г. в 07:28, biz.nv.ua

Одна з провідних компаній автомобільного ринку країни – Українська автомобільна корпорація (УкрАВТО) завершила 2017 рік з чистим прибутком у розмірі 254,7 млн ​​грн, тоді як в 2016 році чистий збиток становив 3,08 млн грн. Нерозподілений прибуток УкрАВТО станом на 1 січня 2018 року становив 1,2 млрд грн (роком раніше — 964,9 млн грн) Проектом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть