Водіїв карaтимyть зa кoристувaння тeлeфoнoм за кeрмoм

27.03.2018 г. в 23:52, mmr.net.ua

Базік фіксуватимуть спеціальні камери, які розвісять уздовж доріг. І тільки-но керманичу спаде на думку написати смс чи відповісти з телефона на дзвінок, поліцейський патруль виїде йому назустріч.

На дорогах Нідерландів з’явилися камери, що ловитимуть любителів побазікати по телефону за кермом. Пристрої мають доволі непогану роздільну здатність, тож без проблем можуть зазирнути у салон авто.

Коли ж камера розпізнає порушника, то передає зображення до спеціального командного пункту. Вже звідти, завдяки GPS, оператор повідомляє найближчий до порушника патрульний екіпаж, або ж формує письмовий протокол.

Утім, нові методи боротьби із порушниками здійняли цілу хвилю негативу від самих водіїв. Мовляв, технологія має вади, через які штраф можуть отримати геть інші люди. Наприклад, телефоном користуватиметься пасажир, а покарають за це водія. Однак, розробники системи запевняють, що це неможливо.

Ще один аспект, на який звертають увагу противники ноу-хау, – такі камери порушують право громадян на приватне життя.

Минулого тижня уряд Нідерландів вирішив посилити покарання водіїв за небезпечне керування. За користування телефоном за кермом необачному водієві доведеться заплатити 230€.

загрузка...
Еще одна новость

Чому небезпечно заводити авто, що простояло усю зиму

27.03.2018 г. в 23:52, mmr.net.ua

Сніжна й морозяна зима та спроби влади привести до тями транспортну систему країни привели до того, що чимало автовласників усю зиму проходили пішки, а їхні автівки перетворилися на великі кучугури. Перший після зимової «сплячки» пуск двигуна дуже важливий для подальшої експлуатації автомобіля. Автомобілі простоюють через ряд причин. Не секрет,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Для оформления ДТП достаточно смартфона – Нацполиция

27.03.2018 г. в 23:52, etcetera.media

В большинстве дорожных происшествий в Украине давно можно обойтись европротоколом. 80% ДТП в Украине – это происшествия с ущербом до 50 тыс. грн на одну машину. Если участники не пострадали физически, стоит составить европротокол. «Это проще и быстрее, чем вызывать патруль и создавать пробки», — говорит зам. начальника патрульной полиции Алексей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть