Власників “євроблях” чекає неприємний сюрприз

29.03.2018 г. в 11:32, mmr.net.ua

Сьогодні українськими дорогами їздять сотні тисяч нерозмитнених автомобілів. Після перетину кордону «євробляхи» безконтрольно переміщаються територією України. Поганий технічний стан і неможливість відстежити власника після вчинення правопорушення роблять ці автомобілі дуже небезпечними. Що вже говорити про контроль за терміном перебування на території нашої країни.

Днями в профільному комітеті Верховної Ради було розглянуто законопроект, який пропонує шляхи вирішення проблеми авто на «єврономерах». Зокрема надання повноважень співробітникам Нацполіціі зупиняти на дорогах такі авто і перевіряти відповідні документи.

Як повідомив в. о. Державної фіскальної служби Мирослав Продан, недавно було підписано угоду з литовськими колегами, за яким стала доступна інформація з місцевої системи обліку транспортних засобів Regitra. Усі дані про литовські авто передаються в Нацполіцію, яка поки, на жаль, не має важелів контролю авто «євробляхи».

загрузка...
Еще одна новость

Во что переодеваются автомобилисты весной? ТОП-5 популярных авто товаров

29.03.2018 г. в 11:32, «AvtoVod»

Сайт сравнения цен Price.UA проанализировал во что переодеваются автомобилисты с приходом весны. Самыми популярными товарами остаются шины, диски, аккумуляторные батареи и автохимия. -- Шины Традиционно на первом месте по запросам украинцев находятся шины и диски. Главным показателем при покупке летней автомобильной резины, с учётом качества…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Легендарная модель Toyota ушла на пенсию

29.03.2018 г. в 11:32, www.autocentre.ua

Компания Toyota отказалась от выпуска одной из своих самых известных моделей – Avensis. На пенсию автомобиль отправился, по сути, негласно: автопроизводитель решил не афишировать данное событие. Toyota Avensis появилась на свет в 1997 году. Более чем за 20 лет производства машина дебютировала в трех поколениях, последнее из которых пережило…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть