Автомобілі на єврономерах пропонують знищувати

29.03.2018 г. в 12:34, mashyna.com.ua

Згідно із пропозиціями ДФС України, утилізації будуть підлягати автомобілі, які перейшли у власність держави відповідно до вимог законодавства: в результаті порушень окремих норм Митного кодексу, конфісковані за рішенням суду, невідповідні чинним екологічним стандартам, непридатні до експлуатації. Під прес підуть і ті ТЗ, які неможливо реалізувати через економічну недоцільність (кажучи простіше – коли розмитнення зробить авто набагато дорожче аналогічних пропозицій на ринку).

Перед прийняттям рішення про утилізацію автомобіль буде перевірений експертами на предмет підробки номерів і по базах даних викрадених авто. Для авто, зареєстрованих на території інших держав, перед утилізацією також буде проводитися експертна перевірка, у тому числі по базах даних Інтерполу.

Номерні знаки і реєстраційні документи автомобіля, зареєстрованого за межами України, будуть передаватися в територіальні сервісні центри МВС.

Підприємство, що має право проводити утилізацію ТЗ (в Україні таких налічується 289) зобов’яжуть проводити попередню технічну експертизу ТЗ, оцінку можливості демонтажу придатних для подальшої реалізації в якості запчастин компонентів, після чого все інше перетвориться на металобрухт.

Нагадаємо, голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що розмитнення автомобілів від 2010 року випуску з середнім об’ємом двигуна обійдеться десь у 830 євро.

загрузка...
Еще одна новость

Депутаты готовят новые льготы для электрокаров

29.03.2018 г. в 12:34, uainfo.org

В Верховной Раде Украины зарегистрированы законопроекты №8159 и №8160, принятие которых должно стимулировать производство и привести к росту продаж электромобилей в стране. Депутаты предлагают на 10 лет освободить от налогообложения и ввозной пошлины комплектующие и кузова для производства электрокаров и на 15 лет — от налога на прибыль добытчиков…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Власників “євроблях” чекає неприємний сюрприз

29.03.2018 г. в 12:34, mmr.net.ua

Сьогодні українськими дорогами їздять сотні тисяч нерозмитнених автомобілів. Після перетину кордону «євробляхи» безконтрольно переміщаються територією України. Поганий технічний стан і неможливість відстежити власника після вчинення правопорушення роблять ці автомобілі дуже небезпечними. Що вже говорити про контроль за терміном перебування на території…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть