Власникам «євроблях» доведеться надати пояснення іншим водіям

29.03.2018 г. в 13:38, automotoclub.info

Керівник комітету митної політики Верховної Ради України Ніна Южаніна на засіданні комітету 21 березня разом з представниками «Автоєвросили» та інших зацікавлених організацій озвучила кілька умов, за яких можливе пільгове розмитнення автомобілів, що перебувають сьогодні на іноземних номерах на території нашої держави.

Головна вимога — після набрання чинності закону про пільгове розмитнення автомобілів на єврономерах має буде повністю припинений ввіз таких авто. Ніна Южаніна вважає цю норму обов’язковою і такою, яка не підлягає обговоренню. Обговорюватись можуть ставки, за якими будуть розмитнюватись машини, рік їх випуску, норми екологічності тощо. Але те, що цей закон має припинити ввіз «євроблях» — не обговорюється.

Інша пропозиція, яка прозвучала на зустрічі в комітеті з вуст Ніни Петрівни – дозволити пільгове розмитнення автомобілів лише тим людям, які чесно сплатили податки з зароблених коштів. Тобто якщо людина отримувала офіційний дохід і сплатила з нього податки, то вона може розмитнити автомобіль на ту суму, яку вона заробила.

Якщо ж офіційних доходів нема, то права розмитнення за пільгою також не буде. Ніна Южаніна одразу ж попередила, що ця норма викличе неприйнятність у багатьох людей, однак ця позиція відстоює інтереси держави.

Ще одна вимога Ніни Южаніної – пояснити людям, котрі сплатили всі податки при ввезенні автомобілів, чому для «євробляхерів» робляться особливі умови. В той час як інші змушені сплачувати податки при розмитненні за повними ставками.

Окрім того, Ніна Южаніна закликала громадських діячів та депутатів не політизувати цю тему, а розглядати її виключно з точки зору економіки, а не популізму перед майбутніми виборами 2019 року.

загрузка...
Еще одна новость

Еврономера в Украине: наметилась новая абсурдная тенденция

29.03.2018 г. в 13:38, www.autoconsulting.com.ua

Главный аргумент пользователей нерастаможенных автомобилей в Украине — желание ездить на на нормальных и доступных автомобилях, но в логической цепочке таких аргументов начал происходить системный сбой. На специальных сайтах все чаще стали попадаться о продаже в Украине нерастаможенных ВАЗов, ЗАЗов и Daewoo. Да еще и по ценам, соизмеримым со стоимостью…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобілі на єврономерах пропонують знищувати

29.03.2018 г. в 13:38, mashyna.com.ua

Згідно із пропозиціями ДФС України, утилізації будуть підлягати автомобілі, які перейшли у власність держави відповідно до вимог законодавства: в результаті порушень окремих норм Митного кодексу, конфісковані за рішенням суду, невідповідні чинним екологічним стандартам, непридатні до експлуатації. Під прес підуть і ті ТЗ, які неможливо реалізувати…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть