Honda побудувала автомобіль, яким неможливо керувати

30.03.2018 г. в 15:32, maximum.fm

Британський офіс Honda представив відкриту версію кросовера CR-V. Кабріолет побудований на базі машини четвертого покоління до Дня сміху, який відзначається 1 квітня.

Кабріолет Honda CR-V повністю позбавлений даху – його зрізали за допомогою шліфувальної машини.

У компанії говорять, що такий автомобіль більше підійде для країн з теплим кліматом, а не для Великобританії. Після видалення середньої і задньої стійки структурна жорсткість кузова «знизилася майже на 100 відсотків», тому цей CR-V «непридатний для експлуатації та є некерованим».

«Це нове направлення для CR-V і для компанії, – говорить глава відділу майбутніх професійних можливостей Ейпуріруфуру (eipurirufūru – транслітерація японських ієрогліфів, що означають першоквітневий жарт). – Встановлений цільовий обсяг продажів на первинному етапі – нуль автомобілів».

У компанії додають, що ціна машини становить половину вартості стандартного кросовера, адже клієнт отримує тільки половину машини.

Конкурентами кабріолета CR-V могли б стати Range Rover Evoque Convertible, оснащений тканинним верхом з Z-подібним механізмом, або Jeep Wrangler. Останній може комплектуватися жорстким верхом з модульною конструкцією і м’яким знімним дахом.

загрузка...
Еще одна новость

Кабмин введет еще одну справку для водителей

30.03.2018 г. в 15:32, autonews.ua

Правительство утвердило план повышения безопасности дорожного движения до 2020 года. Разработкой мер займутся МВД, Мининфраструктуры и Министерство здравоохранения. Ранее в Минздраве заявляли о разработке гармонизации национальных стандартов медицинского осмотра кандидатов в водители согласно европейским нормам. Речь шла о систематизации профилактических…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Пробок больше не будет: водители смогут покупать проезд по свободной полосе

30.03.2018 г. в 15:32, yaizakon.com.ua

Компания Ford запатентовала систему криптовалютной оплаты между авто. Основная идея патента – избежать пробок на дорогах посредством связи автомобилей между собой для координации скоростей. Патент называется «связь между транспортными средствами для упорядочивания трафика». Так, водители смогут использовать блокчейн для связи межу собой и смогут…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть