«Євробляхи» пропонують розмитнювати за 500 євро

30.03.2018 г. в 20:23, mashyna.com.ua

В «Українському об’єднанні патріотів» пропонують спростити умови ввезення легкових автомобілів з-за кордону і зробити їх доступними для кожного українця. З цією метою у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 8208 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку ринку транспортних засобів», який передбачатиме впровадження єдиного збору в розмірі 500 євро для нових та вживаних автівок, яким виповнилося не більше десяти років. Документ розробили народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Валентин Дідич, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко, повідомляє media.sumy.ua.

«Те, що держава, не забезпечивши гідний рівень життя, встановлює астрономічні, небачені ніде в світі ставки розмитнення автомобілів, у тому числі вживаних, виглядає як цинічне знущання над людьми», – заявив ініціатор законопроекту нардеп Олександр Шевченко.

Документ пропонує тимчасово звільнити українців від сплати податку на додану вартість та акцизного збору при ввезенні з-за кордону легкових авто для власного користування. Натомість має бути запроваджено єдиний фіксований платіж у розмірі 500 євро.

Законопроект поширюватиметься й на власників авто з іноземною реєстрацією. Вони зможуть розмитнити свої транспортні засоби за новими правилами протягом трьох місяців з дня набуття законом чинності. Спрощені умови імпорту авто мають діяти до 31 грудня 2019 року.

Водночас звільнення від оподаткування не поширюватиметься на транспортні засоби, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно з Законом України, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) чи з окупованої території України.

«У наш час автомобіль – це справді не розкіш, а засіб пересування. Він необхідний усім – сімейним лікарям, щоб виїхати до хворого, підприємцям, щоб бути мобільними і встигати вести справи, простим людям – щоб відвідувати рідних, для подорожей та відпочинку», – додав Олександр Шевченко.

Нагадаємо, голова комітету митної політики Верховної Ради України Ніна Южаніна на засіданні комітету 21 березня разом з представниками “Автоєвросили” та інших зацікавлених організацій озвучила кілька умов, за яких можливе пільгове розмитнення автомобілів. Головна вимога – після набрання чинності закону про пільгове розмитнення автомобілів на єврономерах має буде повністю припинений ввіз таких авто.

загрузка...
Еще одна новость

5 найслабших місць автомобіля

30.03.2018 г. в 20:23, mashyna.com.ua

Є 5 слабких місць, які потрібно враховувати всім і кожному. Якщо ж виконувати ці рекомендації, з 99% гарантією ваш автомобіль буде служити вірою і правдою. Слабкі місця авто: ремінь ГРМ; масляний фільтр; ремінь генератора; паливний фільтр; гальмівна рідина.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему не нужно открывать водительскую дверь левой рукой

30.03.2018 г. в 20:23, autonews.ua

Тянуться к дверной ручке левой рукой – это привычка. Она естественна – так ближе и удобнее. Но скандинавские водители поступают немного иначе. Вот почему. Ежегодно около 150 000 происшествий на дороге связаны с дверями автомобиля. Столкновение с ними велосипедиста – крайне распространенный случай. Но кто виноват? В большинстве случаев можно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть