Листи щастя для водіїв повертаються (ВІДЕО)

31.03.2018 г. в 09:03, mashyna.com.ua

Відповідний закон підписав президент України. Щоправда на фото і відео, поки що фіксуватимуть порушників правил паркування, передає MMR.

Протокол під лобове скло і взагалі поїздка на штрафмайданчик – незабаром кинути своє авто де заманеться буде задорого. Президент слідом за депутатами дозволив каральним органам штрафувати порушників правил парковки.

Контролерів обиратиме місцева влада, яка і видаватиме спеціальні пристрої, на які фотографуватимуть машини порушників. Штраф виписуватимуть на місці, при чому винятково на власника транспортного засобу. Фото порушень відправлятимуть у спеціальний реєстр МВД, де ці дані зберігатимуть.

Окрім штрафу, паркувальники, у прописаних Законом випадках, зможуть евакуювати авто порушника. Наприклад, якщо той став на велодоріжці чи зебрі. Далі ж постанову про штраф надішлють на адресу власника, якщо той не заплатить у справу втрутиться виконавча служба. Якщо ж її аргументи не подіють, на авто накладуть арешт і оголосять у розшук.

Уникнути відповідальності за порушення правил паркування не вийде і у водіїв авто на іноземній реєстрації. Штрафи приходитимуть або на адресу українця, який ввіз авто, або на іноземця. Останньому, при несплаті штрафів, закриють в’їзд в Україну.

Цікаво, що цей Закон відкрив дорогу для фото та відео фіксації порушень правил дорожнього руху. Тож, у водіїв є 180 днів, щоб навчитись паркуванню та підготуватись до перезавантаження старих-добрих листів щастя.

загрузка...
Еще одна новость

Поліцейський зупинив ваш автомобіль: що потрібно знати?

31.03.2018 г. в 09:03, mashyna.com.ua

Фахівці безоплатної правової допомоги розповіла про підстави для зупинення транспортного засобу працівниками поліції. Відповідно до ч. 1 ст. 35 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі : порушення водієм Правил дорожнього руху; якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В «Богдане» объяснили, почему покупали российские двигатели

31.03.2018 г. в 09:03, hronika.info

В автомобильной корпорации «Богдан» заявили, что до конца 2017 года покупали в России тяговые электродвигатели для украинских троллейбусов, потому выполняли обязательства по старому контракту, как «ответственный партнер». «Мы не отказываемся от того, что в прошлом устанавливали российские двигатели. Они были завезены по контрактам, подписанным еще…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть