Власників “євроблях” чекає неприємний сюрприз

01.04.2018 г. в 10:33, autotheme.info

Сьогодні українськими дорогами їздять сотні тисяч нерозмитнених автомобілів. Після перетину кордону «євробляхи» безконтрольно переміщаються територією України. Поганий технічний стан і неможливість відстежити власника після вчинення правопорушення роблять ці автомобілі дуже небезпечними. Що вже говорити про контроль за терміном перебування на території нашої країни.

Днями в профільному комітеті Верховної Ради було розглянуто законопроект, який пропонує шляхи вирішення проблеми авто на «єврономерах». Зокрема надання повноважень співробітникам Нацполіціі зупиняти на дорогах такі авто і перевіряти відповідні документи.

Як повідомив в. о. Державної фіскальної служби Мирослав Продан, недавно було підписано угоду з литовськими колегами, за яким стала доступна інформація з місцевої системи обліку транспортних засобів Regitra. Усі дані про литовські авто передаються в Нацполіцію, яка поки, на жаль, не має важелів контролю авто «євробляхи».

загрузка...
Еще одна новость

Коли українські дороги стануть європейськими?

01.04.2018 г. в 10:33, ukurier.gov.ua

Після танення снігу «Урядовий кур’єр» перевірив стан доріг в областях Попри постійну увагу протягом минулого року органів центральної і місцевої влади до ремонту доріг усіх рівнів — від загальнодержавних до обласних і сільських — танення снігу довело, що на місцевих автошляхах ще багато проблем. «Урядовий кур’єр» перевірив їхній стан у деяких областях…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліцейський зупинив ваш автомобіль: що потрібно знати?

01.04.2018 г. в 10:33, autotheme.info

Фахівці безоплатної правової допомоги розповіла про підстави для зупинення транспортного засобу працівниками поліції. Відповідно до ч. 1 ст. 35 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі : порушення водієм Правил дорожнього руху; якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть