Як розбагатіти на дорожніх ямах

01.04.2018 г. в 18:27, auto.24tv.ua

Протягом останніх п’яти років страхові компанії виплатили більше $60 мільйонів британцям, які зазнали збитків через ями на дорозі.

За данними дослідження, сума компенсацій, виплачених потерпілим від ям на дорогах Британії склала як мінімум £43.3 мільйони. Виплати поділили між собою 30 893 автомобілісти та 670 мотоциклістів.

Автори дослідження – фонд Cycling UK, відзначають, що результати оцінки є неповними, оскільки страхові компанії з Північної Ірландії, Шотландії та Уельсу не надали інформації про виплати, пов’язані з вибоїнами. Однак підбивши наявні статистичні данні, дослідники порахували, що внаслідок аварій через вибоїни і погані дороги за останні п’ять років у країні постраждало більше 31 тисячі власників транспорту. При цьому відшкодування збитків проводилось не лише за рахунок страхових виплат, а й коштом місцевої влади, оскільки деякі постраждалі судились з відповідальними за стан доріг організаціями.

Усього за період з 2012 по 2017 роки учасникам дорожнього руху, що постраждали внаслідок аварій через погане дорожнє покриття, було виплачено більше 43 мільйонів британських фунтів, або понад 61 мільйон доларів США. Автори дослідження відмічають, що кожен з 30 893 постраждалих автомобілістів отримав у середньому 841 фунт компенсації, тоді як на кожного мотоцикліста прийшлось у середньому £10,963. Остання цифра є еквівалентом 15 тисяч доларів, а така різниця обумовлена тим, що у ДТП страждали не лише мотоцикли, часто самі байкери зазнавали тілесних ушкоджень, тож і виплати були вищими.

загрузка...
Еще одна новость

Как выглядит самый проблемный мост в мире (видео)

01.04.2018 г. в 18:27, www.facenews.ua

В Штатах есть мост, под которым почти все застревают The Can-Opener — так звучит одно из прозвищ необычного железнодорожного моста в США, которое переводится как «открывашка для банок». Столь специфическое имя путепровод получил за то, что постоянно «снимает» крыши высоким грузовикам. Данный мост находится в штате Северная Каролина. Его высота…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На ЗАЗе будут выпускать подержанные автомобили

01.04.2018 г. в 18:27, topgir.com.ua

Отличная идея, не так ли? Ведь общеизвестно, что подержанные автомобили не так быстро и сильно обесцениваются, как новые. Отметим, речь идет не столько о выпуске б/у авто под брендом ЗАЗ, сколько о восстановлении и привидении в порядок «отбракованных» и фактически запрещенных и/или застоявшихся в США и Европе машинах. В частности, по предварительным…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть