Власників “євроблях” чекає неприємний сюрприз

02.04.2018 г. в 07:32, mmr.net.ua

Сьогодні українськими дорогами їздять сотні тисяч нерозмитнених автомобілів. Після перетину кордону «євробляхи» безконтрольно переміщаються територією України. Поганий технічний стан і неможливість відстежити власника після вчинення правопорушення роблять ці автомобілі дуже небезпечними. Що вже говорити про контроль за терміном перебування на території нашої країни.

Днями в профільному комітеті Верховної Ради було розглянуто законопроект, який пропонує шляхи вирішення проблеми авто на «єврономерах». Зокрема надання повноважень співробітникам Нацполіціі зупиняти на дорогах такі авто і перевіряти відповідні документи.

Як повідомив в. о. Державної фіскальної служби Мирослав Продан, недавно було підписано угоду з литовськими колегами, за яким стала доступна інформація з місцевої системи обліку транспортних засобів Regitra. Усі дані про литовські авто передаються в Нацполіцію, яка поки, на жаль, не має важелів контролю авто «євробляхи».

загрузка...
Еще одна новость

9 причин для остановки авто новой дорожной полицией

02.04.2018 г. в 07:32, autotheme.info

У доpожной полиции будут тe жe оcнования для оcтановки автомобилeй, что и у обычных полицeйcких, — передает Автотема. Cоглаcно cт. 35 Закона «О Национальной полиции», тpанcпоpтноe cpeдcтво (ТC) могут оcтановить, ecли: — водитeль наpушил ПДД; — ecть очeвидныe пpизнаки нeиcпpавноcти ТC; — ecть инфоpмация, что водитeль или паccажиpы (а такжe…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як розбагатіти на дорожніх ямах

02.04.2018 г. в 07:32, auto.24tv.ua

Протягом останніх п’яти років страхові компанії виплатили більше $60 мільйонів британцям, які зазнали збитків через ями на дорозі. За данними дослідження, сума компенсацій, виплачених потерпілим від ям на дорогах Британії склала як мінімум £43.3 мільйони. Виплати поділили між собою 30 893 автомобілісти та 670 мотоциклістів. Автори дослідження…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть