Гройсман вимагає захистити дороги від перевантажених фур

02.04.2018 г. в 22:40, www.ukrinform.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від Державної служби України з безпеки на транспорті («Уктрансбезпека») забезпечити дійєвий і постійний контроль за переміщенням вантажних автомобілів територією України і дотриманням ними вагових норм.

Про це він сказав у понеділок під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства, повідомляється у Twitter глави уряду.

«Вимога до «Уктрансбезпеки» – налогодити дієвий і постійний контроль за переміщенням вантажів територією України. Тиждень якісного контролю – і буде порядок. Не можна розмінювати на хабар в 500 гривень питання якості і безпеки доріг», — сказав Гройсман.

За його словами, такий контроль є вкрай необхідний, оскільки держава «витрачає мільярди гривень на будівництво, а потім навантажують і перевантажують транспорт і, таким чином, руйнують дороги». «У нас за різними оцінками біля 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм. Маємо це зупинити», — наголосив прем’єр.

Він переконаний, що тиждень якісного контролю на дорогах, і порядок буде наведено, а за 3-5 років ситуація кардинально зміниться на краще.

При цьому глава уряду запропонував долучити до цього процесу сили та засоби Міністерства внутрішніх справ. Йдеться, передусім, про камери спостереження.

«У нас, приміром, є 78 комплексів – давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу», — сказав Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, торік в Україні було відремонтовано та побудовано понад 2 тис. км доріг, що стало рекордним показником для нашої держави. Очікується, що цього року обсяги дорожніх робіт будуть збільшені, а загальний дорожній бюджет перевищить 45 млрд грн.

загрузка...
Еще одна новость

Український автопром захистять від «занадто дешевих» іноземних конкурентів

02.04.2018 г. в 22:40, news.finance.ua

Український автопром захистять від «занадто дешевих» іноземних конкурентів, які своїми авто збивають продажі вітчизняним підприємствам. Для цього у Раду внесли кілька законопроектів, які повинні поставити заслін брендам, які продають товари зі значними знижками або яким допомагають їхні держави. Мова йде про законопроекти №8102, №8103, №8104 і №8105.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автобренды решили отказаться от давней традиции

02.04.2018 г. в 22:40, www.autocentre.ua

Сегодня многие автопроизводители больше не хотят использовать стендисток на проводимых автошоу. Причин называется несколько. Во-первых, считается, что красивые женщины оттягивают на себя слишком много внимания публики. Между тем, это самое внимание должно быть направлено исключительно на автомобиль. Во-вторых, многие воспринимают такую эксплуатацию…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть